توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
با حضور معاون رئیس جمهور؛
کارگروه پژوهش و فناوری استان بوشهر تشکیل می‌شود
دوشنبه ۱۷ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۷
با حضور معاون علمی و فناوری رئیس جمهور در کارگروه پژوهش و فنآوری استان بوشهر، مسائل و مشکلات مراکز تحقیقاتی، دانشگاهی و پارک علم و فناوری این استان بررسی می‌شود.
به گزارش عرش نیوز؛سورنا ستاری صبح امروز در راس هیئتی به منظور نشست با مسئولان استان بوشهر و دیدار و گفت و گو با استادان و روسای دانشگاه و بازدید از مراکز تحقیقاتی، دانشگاهی و پارک علم و فناوری، وارد استان بوشهر شد و در فرودگاه این شهر مورد استقبال استاندار، روسای دانشگاه‌ها و مسئولان این استان قرار گرفت.

بازدید از پارک علم و فناوری استان بوشهر نخستین بخش برنامه این سفر است و در آن، ستاری علاوه بر سخنرانی در جمع مدیران و روسای شرکت‌های دانش بنیان مستقر در این پارک، از نزدیک با دستاوردهای علمی و فناوری آنان نیز آشنا می‌شود.

حضور دردانشگاه علوم پزشکی بوشهراز دیگر برنامه‌های دکتر ستاری و هیئت همراه در سفر به استان بوشهر است.

بازدید از دانشگاه خلیج فارس بوشهر، برنامه بعدی معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری و هیئت همراه دراین سفر است.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری قرار است در این دانشگاه علاوه بر سخنرانی، با جمعی از اساتید دانشگاه به گفت وگو و تبادل نظر بپردازد.

بازدید از ایستگاه تحقیقاتی تولید میگوی عاری از بیماری از دیگر برنامه‌های دکتر ستاری به بوشهر است.

معاون علمی و فناوری رئیس جمهوری در ادامه سفر به استان بوشهر در کارگروه پژوهش و فناوری استان بوشهر شرکت می‌کند و استاندار و تنی از مدیران، اساتید و نخبگان استان بوشهر به ارائه نظرات خود می‌پردازند و ستاری نیز در این کارگروه پژوهشی سخنرانی می‌کند.

ستاری و هیئت همراه در سفر به بوشهربا آیت الله غلامعلی صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه دراستان بوشهر نیز دیدار و گفت وگو می‌کند.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 340048