توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
چهارمین همایش تجلیل از آینده‌سازان برتر شهرری برگزار شد
چهارشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۴۰
موسسه خیریه امام علی(ع) در فرهنگسرای ولاء شهر ری طی مراسم با شکوهی از دانش آموختگان برتر در مقاطع مختلف تحصیلی تقدیر و تجلیل به عمل آورد.
به گزارش عرش نیوز:
به همت موسسه خیریه امام علی(ع) شامگاه دوشنبه همایش تجلیل از آینده‌سازان برتر شهر‌ری برگزار شد.

هدایت الله جمالی پور فرماندار ویژه شهر‌ ری در این مراسم ضمن تبریک میلاد حضرت امام رضا(ع) و موفقیت دانش آموزان در عرصه‌های علمی اظهار کرد: امروز تنها راه پیشرفت و توسعه کشور مجهز شدن به علم و فن آوری است هرچه دانش‌آموزان خود را باور کنند که چه نقش مهمی در پیشرفت کشور دارند بهتر و بیشتر می‌توانند در تحصیل علم تلاش کنند.

وی با اشاره به اینکه این مراسم با هدف تقدیر از نقش آفرینان عرصه علم است گفت: اگر چه موسسه خیریه امام علی(ع) به نحوی از منابع مالی خیلی خوبی برخوردار نیست امام خیرینی که این موسسه را در راستای توسعه علم و پژوهش یاری می‌کنند تا فردی درعرصه علم و دانش محروم نماند کار بسیار بزرگی را انجام می‌دهند.

فرماندار ویژه شهرری عنوان کرد: دانش‌آموزانی که از مسیر این کمک ها رشد پیدا می‌کنند در عرصه‌های مختلف آینده کشور بسیار نقش‌آفرین خواهند بود، بسیاری از دانشمندان برجسته دنیا و به خصوص کشور ما از اقشار آسیب‌پذیر و ضعیف بودند که امروز برای کشور افتخار آفرین شده‌اند.

معاون استاندار تهران درتقدیر از دانش‌آموزانی که درکنکور رتبه های برتر را کسب کرده اند، خاطرنشان کرد: همه دانش‌آموزان شرکت کننده از شهر ری در کنکور امسال که رتبه‌های برتر بین ۱ تا ۱۰۰ را کسب کرده بودند جوایز نفیسی از سوی فرمانداری اهدا می‌شود.

سید اکبر کساء رئیس هیات مدیره و مدیر عامل موسسه خیریه امام علی(ع) ضمن تبریک میلاد با سعادت حضرت امام رضا(ع) در این مراسم اظهار کرد: امروز همه ما آرامش خود را مدیون رهنمودهای امام راحل و مقام معظم رهبری، خون شهدا در دوران قبل از انقلاب و ۸ سال دفاع مقدس می‌باشیم درپاسداشت همه زحمات کسانی که برای انقلاب اسلامی ایران رنج کشیده یا خون دادند همه باید درراستای پیشرفت کشور تلاش کنیم.

وی افزود: خیریه امام علی(ع) در اجرای طرح مهارت زندگی با هدف توانمند‌سازی دانش آموزان در بخش‌های مختلف مانند اشتغال و آموزش است که در این زمینه از افراد مستعد و داوطلب استفاده شده و به موفقیت‌های بزرگی دست یافتیم.

در ادامه محمد روشن رئیس دانشگاه سوره ضمن تبریک ولادت خجسته حضرت علی بن موسی الرضا(ع) اظهار کرد: ما باید سیره ائمه معصومین(ع) را سرلوحه کار داشته باشیم اگر امروز انجمن‌های مردم نهاد مانند موسسه خیریه امام علی(ع) که منتسب به نام امیرالمومنین(ع) است راه‌های موفقیت را روزبه روز بیشتر ازقبل کسب می‌کند به این دلیل است که از سیره ائمه معصومین(ع) تبعیت می‌کند.

وی افزود: موسسه خیریه امام علی(ع) بدون اتکا به منابع دولتی و با سرمایه‌های اندک درجهات فرهنگی و معنوی گامهای موثرو کارهای کلانی را حتی در مناطق و روستای محروم انجام داده که می‌تواند به عنوان الگویی موفق برای سایرین باشد.

در این مراسم از همه دانش آموزان و دانشجویان و فارغ التحصیلان که رتبه‌های برتر را کسب کرده بودند تقدیر و تجلیل به عمل آمد و جوایز نفیسی به آنها اهدا شد.
منبع:تسنیم
کد مطلب: 308071
 
 


پربازدیدترین