توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
اشتغال بیش از 23 هزار مددجوی سازمان بهزیستی تسهیل شد
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۳۱
رییس دبیرخانه اشتغال و کارآفرینی سازمان بهزیستی گفت که این سازمان امسال اشتغال 23 هزار و 400 نفر از مددجویان را تسهیل کرده است.
به گزارش عرش نیوز؛مهناز کاشی افزود: این تعداد شغل برای مددجویان زیر پوشش و عموم مردم از طریق مراکز غیردولتی ایجاد شده است.

وی اعتبار در نظر گرفته شده برای تسهیل گری اشتغال این سازمان امسال را 10 هزار میلیارد ریال اعلام کرد و افزود: 60 درصد از اعتبارات پیش بینی شده، تاکنون پرداخت شده که سقف تسهیلات پرداختی به مددجویان 150 میلیون ریال بوده است.

رییس دبیرخانه اشتغال و کارآفرینی سازمان بهزیستی گفت: شغل های ایجاد شده در زمینه های مختلف از جمله تشکیل گروه های همیار، خودیار، استاد شاگردی، اشتغال در مراکز غیر دولتی، فعالیت های تخصصی، اقتصادی و تولیدی است.

کاشی مجموع تسهیل گری اشتغال برای مددجویان زیر پوشش را در سال جاری 47 هزار فرصت عنوان کرد و گفت: تحقق کامل این تعداد نیازمند مشارکت و همکاری همه بانک ها است.

وی همچنین از آماده سازی شغلی 36 هزار مددجوی زیر پوشش خبر داد و اظهار کرد: این مددجویان جویای کار با انعقاد تفاهم نامه با سازمان فنی و حرفه ای دوره های مختلف مهارت های زندگی و کسب و کار را گذرانده اند.

رییس دبیرخانه اشتغال و کارآفرینی بهزیستی کشور به منظور شرکت در نشست شورای اشتغال استان و بازدید از ادارات بهزیستی شهرستان ها به ایلام سفر کرده است.


منبع:ایرنا
کد مطلب: 355376