توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرودگاه کرمانشاه مرکز پروازهای یک شرکت هواپیمایی داخلی می‌شود
سه شنبه ۱۱ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۷
تفاهم‌نامه‌ یک شرکت هواپیمایی داخلی و فرودگاه کرمانشاه برای مرکزیت قراردادن این فرودگاه در پروازهای آن شرکت هواپیمایی، به زودی امضا شود.
به گزارش عرش نیوز؛به نقل از روابط عمومی فرودگاه کرمانشاه، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور در بازدید از فرودگاه کرمانشاه اظهار داشت: یک شرکت هواپیمایی داخلی، با پیگیری‌های انجام شده فرودگاه کرمانشاه را به‌عنوان مرکز اصلی پروازهای خود قرار می‌دهد.

محمدعلی ایلخانی با بیان اینکه این رویداد به‌زودی با امضای تفاهمنامه‌ای اعلام می‌شود افزود: در بازدید از فرودگاه کرمانشاه برای موضوعاتی همچون توسعه فرودگاه کرمانشاه، پیگیری روند بین‌المللی شدن این فرودگاه و تسریع در روند طرح توسعه آن بحث و تبادل نظر شد.

مدیر فرودگاه کرمانشاه نیز در این بازدید اظهار داشت: در حال حاضر در فرودگاه کرمانشاه پروژه‌های توسعه ساختمان اداری و ایمنی زمینی فرودگاه کرمانشاه با اعتبار ۳۱میلیارد و ۵۰۰میلیون ریال و نیز بهسازی ترمینال پروازهای حج و خارجی با اعتباری بالغ بر ۲۰میلیارد ریال در حال اجرا است.

پیمان شرفایی از رشد پروازهای داخلی و خارجی و همچنین بار و مسافر فرودگاه کرمانشاه در ۸ ماهه امسال خبرداد و گفت: این فرودگاه رشد ۵۲درصدی تعداد پروازهای خارجی، رشد ۲۴در صدی مسافر خارجی و ۴۲درصدی بار بین‌المللی در از ابتدای امسال تاکنون تجربه کرده است.

وی ادامه داد: فرودگاه کرمانشاه در هشت ماهه سال گذشته با ۲۱۶ پرواز خارجی و امسال ۳۲۸ پرواز، در بخش مسافر در سال گذشته با ۲۷ هزار و ۲۸۸ مسافر و در سال جاری ۳۳ هزار و ۹۴۱ مسافر و همچنین در بخش بار نیز با ۴۸۹ تن بار در سال گذشته و ۶۹۸ تن در سال جاری مواجه بوده است.

مدیر فرودگاه کرمانشاه بیان کرد: فرودگاه کرمانشاه به رشد ۱۱درصدی در بخش پروازهای داخلی، ۱۰درصدی در تعداد مسافر و ۴درصدی در بار دست یافته است.

منبع:تسنیم
کد مطلب: 337376