توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
بسکتبال لیگ برتر
شهرداری گرگان برای نخستین بار مهرام تهران را مغلوب کرد
پنجشنبه ۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۴۵
تیم بسکتبال شهرداری گرگان برای نخستین بار در لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور موفق به پیروزی برابر تیم قدرتمند مهرام تهران شد.
به گزارش عرش نیوز: در هفته دوازدهم مرحله مقدماتی مسابقات بسکتبال باشگاههای برتر کشور عصر امروز تیم‌های بسکتبال شهرداری گرگان و مهرام تهران در سالن امام خمینی(ره) گرگان به مصاف هم رفتند که در پایان تیم شهرداری با نتیجه ۷۶ بر ۷۳ موفق شد میهمان خود را شکست دهد.

در این دیدار تیم شهرداری گرگان که بدون حضور تماشاگر به مصاف مهرام تهران رفته بود در همه کوارترها از میهمان خود پیش بود و در این کوارترها با نتایج ۱۷ بر ۱۲، ۳۲ بر ۲۷، ۵۵ بر ۴۷ و در نهایت ۷۶ بر ۷۳ حریف قدرتمند خود را مغلوب کرد.

این دیدار را محمد دوست, رضا آذرافزا و نصر سعیدی‌نیا قضاوت کردند و حمید گرامیان و حمید خمجانی ناظران فدراسیون در این دیدار بودند.

در این دیدار تیم شهرداری، بابک نظافت بازیکن خود را به علت مصدومیت در اختیار نداشت و مجتبی بنی عقیل یکی دیگر از بازیکنان خود را نیز در اوایل این دیدار به علت مصدومیت از دست داد.

از زمان تاسیس تیم مهرام تهران و حضور در لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور تاکنون تیم شهرداری گرگان همواره برابر تیم مهرام شکست خورده بود اما امروز موفق شد نخستین پیروزی خود برابر این تیم را کسب کند.

براساس اعلام فدراسیون بسکتبال به علت مسائل و درگیری‌های پیش آمده در دیدار تیم‌های شهرداری گرگان و پالایش نفت آبادان، تیم گرگانی به برگزاری دو دیدار خانگی بدون حضور تماشاگر محروم شده و دیدار امروز بدون حضور تماشاگران برگزار شد.

با این رای کمیته انضباطی فدراسیون بسکتبال، دیدار بعدی تیم شهرداری گرگان با ثامن مشهد نیز در گرگان بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود.

با این نتیجه تیم شهرداری گرگان با ۴ برد و ۷ باخت و ۱۵ امتیاز به جایگاه ششم جدول رده‌بندی صعود کرد اما تیم مهرام تهران با کسب ۹ پیروزی و ۲ شکست و ۲۰ امتیاز به مکان سوم جدول رده‌بندی سقوط کرد.

در دیدار دور رفت در تهران تیم مهرام تهران موفق شده بود تیم شهرداری گرگان را با نتیجه ۷۶ بر ۴۸ در تهران مغلوب کند.

هفته دوازدهم مرحله مقدماتی مسابقات بسکتبال باشگاه‌های برتر کشور امروز با برگزاری چهار دیدار در گرگان، ماهشهر، اصفهان و قزوین پیگیری شد.

در هفه سیزدهم پنج شنبه هشتم دی ماه تیم شهرداری گرگان در بندرامام میهمان پتروشیمی این شهر است و تیم مهرام تهران میزبان پمینای اصفهان است.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 346835