توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
رویکرد اصلی استانداری حمایت از شهرداران استان البرز است
چهارشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۵۰
استاندار البرز با بیان اینکه شهرداران، رؤسای حوزه مدیریت شهری هستند, گفت: رویکرد اصلی, حمایت شهرداران از سوی نهاد حاکمیتی استانداری است.
به گزارش عرش نیوز:
به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری البرز، سیدحمیدطهایی در دومین نشست اعضای شورای سازمان همیاری های استان البرز ضمن تبریک میلاد ثامن الحجج، علی بن موسی الرضا(ع)، با قرائت تفسیری از آیات نورانی کلام الله قرآن مجید در رابطه با تقسیم بیت المال و انفاق، اظهار کرد: بخشی از تقسیم بیت المال به عهده ما است و باید از خداوند توفیق عمل بر مدار عدالت در انفاق اموال را خواستار باشیم.

وی از تلاش های مدیران و شهرداران در خدمت رسانی به مردم شهر در این مدت قدردانی کرد و گفت: در اولین فرصت به شهرهایی که توفیق حضور در آن را نداشته ایم، سفرمی کنیم و از نزدیک با مسائل و دغدغه های آنان آشنا می شویم.

استاندار البرز به نقش و جایگاه شهرداری ها پرداخت و با بیان اینکه شهرداران، رؤسای حوزه مدیریت شهری هستند, افزود: رویکرد اصلی، حمایت شهرداران از سوی نهاد حاکمیتی استانداری است.

رئیس سازمان همیاری های استان البرز ماهیت و نقش محوری سازمان همیاری ها را در توسعه امور،مهم قلمداد کرد و گفت: تصمیمات این مجموعه باید به توسعه، آبادانی و عمران در جای جای استان منتهی شود و این امربا تعامل، وحدت و انسجام محقق می شود.

وی این تعامل را در سایه همکاری با ارگان ها، سازمان ها و نهادهای دولتی برشمرد و گفت: انتظار می رود سازمان همیاری های استان این روحیه همکاری را بیش از پیش داشته باشد.

استاندار البرز گفت: اجرای هر پروژه باید به تولید درآمد و سود برای استان جهت توسعه متوازن منتهی شود.

طهایی همچنین ضمن ارائه برنامه ها و دیدگاه های این بخش از مجموعه مدیریت شهری، ضرورت بکارگیری مشاوران حقوقی را در سازمان همیاری ها مهم خواند و تصریح کرد: جهت رفع دغدغه های مدیران حوزه شهری نیاز به وکلا و مشاوران حقوقی وجود دارد

وی افزود: در این راستا می توان از ظرفیت مشاوران حقوقی در پیشبرد امور بهره مند شد.
کد مطلب: 308134
 
 


پربازدیدترین