توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سردار نقدی:
اهل تشیع لندنی و اهل تسنن آمریکایی از سوی محافل جاسوسی آمریکا هدایت می‌شوند
چهارشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۶
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز استکبار با فعال کردن سرویس‌های جاسوسی به نام تشیع لندنی و اهل سنت آمریکایی برای ضربه زدن به امت اسلامی این فعالیت‌ها را انجام می‌دهد.

به گزارش عرش نیوز؛سردار نقدی اظهار داشت: وقتى سخن از وحدت امت اسلامى به‏ میان مى‌‏آید، به معنى برداشتن مرزهاى جغرافیایى نیست، بلکه به معنى وحدت عمل و درک متقابل در زمینه موضوعات مشترک بوده که در برابر ظلم ایستادگی کرده و به عدل دعوت می‌کند اما این‌ها در حال فعالیت علیه اسلام و مسلمانان هستند.

وی افزود: محور وحدت در دیدگاه قرآنى برپایه توحید، همدلی، اتحاد و در مرتبه‏ دیگر دین اسلام است؛ حالا سرویس‌های جاسوسی براى جدایی از شعار توحید و جدایى از غیر آن دعوت مى‏‌کنند که عمده‌ترین وظیفه ما حفظ و گسترش وحدت است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین عنوان کرد: باید این رمز پیروزى را که وحدت کلمه و اتکاى به قرآن مجید است و نیز دشمنان را به خشم می‌آورد، حفظ کنیم. اسلام وحدت را ضامن بقاى مسلمانان دانسته‏‌ و به تمام ترفندهای تو خالی دشمنان تمسک می‌کند.

سردار نقدی تصریح کرد: استکبار مجبور است که به مسلمانان امید ببندد و برای ضربه‌زدن به تشیع و اهل سنت این فعالیت‌ها را انجام دهد، بدون شک این فعالیت‌ها از جانب محافل جاسوسی آمریکا حمایت می‌شود.


منبع:تسنیم

کد مطلب: 358030