توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
محمد خرمگاه در نشست خبری:
شناخت خوبی از الاهلی داریم/ می‌دانیم از اولین بازی چه می‌خواهیم
يکشنبه ۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۲
مربی تیم فوتبال استقلال با اشاره به دیدار نخست تیمش در لیگ قهرمانان آسیا گفت: شناخت خوبی از تیم الاهلی داریم و می دانیم دنبال چه هستیم.

 
به گزارش عرش نیوز، محمد خرمگاه که بعدازظهر امروز یکشنبه در غیاب علیرضا منصوریان در نشست خبری در محل سالن کنفرانس باشگاه اماراتی شرکت کرده بود در مورد دیدار روز دوشنبه با الاهلی امارات گفت: یک بازی سخت با تیم الاهلی داریم. شناخت کافی از این تیم داریم و می دانیم که از این بازی چه می خواهیم.

 
وی با اشاره به اینکه بازیکنان تیمش در آمادگی کامل قرار دارند خاطرنشان کرد: تمام تلاش ما این است که در بازی فردا سه امتیاز را بگیریم و در بازی نخست با دست پر از میدان خارج شویم. 

 
خرمگاه ادامه داد: با توجه به اینکه یک بار با تیم نفت برابر الاهلی قرار گرفته ایم از این تیم شناخت کامل داریم. با این حال استقلال شرایطش با نفت متفاوت است. به همین خاطر ما به استقلال امیدوار هستیم و می دانیم که شرایط ما به گونه ای خواهد بود که می توانیم با دست پر امارات را ترک کنیم. 

 
مربی تیم فوتبال استقلال در مورد اینکه پنج بازی پیاپی را در لیگ برتر ایران با برتری به پایان برده اند گفت: ما در بازیهای اخیر نتایج خوبی کسب کرده ایم و امیدوارم بتوانیم این روند را ادامه بدهیم و دنبال این هستیم که برابر الاهلی هم به برتری دست پیدا کنیم. 

 
وی در مورد عملکرد تیم الاهلی نیز گفت: اگر بخواهیم یکی از تیم های خوب این دوره لیگ قهرمانان آسیا را نام ببریم قطعا تیم الاهلی خواهد بود. این تیم مربی باهوشی دارد و بازیکنان بزرگی هم در این تیم هستند. با احترام به سایر تیم ها فکر می کنم الاهلی جزو مدعیان این گروه است. با این حال باید ببینیم در طول مسابقات چه اتفاقی رخ می دهد.
/مهر
کد مطلب: 391835