توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
معاون استاندار آذربایجان غربی:
توسعه دولت الکترونیک فساد اداری را ریشه‌کن می‌کند
دوشنبه ۱۵ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۲۶
معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار آذربایجان غربی گفت: برای افزایش سلامت اداری و مبارزه با مفاسد اداری دولت الکترونیک یکی از ابزارهای مناسب است بنابراین ریشه کنی فساد مستلزم توسعه دولت الکترونیک است.
به گزارش عرش نیوز؛به نقل از روابط عمومی استانداری آذربایجان غربی، با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار آذربایجان غربی همایشی به مناسبت گرامیداشت سالروز تاسیس سازمان ثبت احوال کشور در سالن اجتماعات اداره کل ثبت احوال آذربایجان غربی برگزار گردید.

نادر صفرزاده در این همایش بر الکترونیکی شدن خدمات ارائه شده در کشور تاکید کرد و اظهار داشت: امروزه در اکثر کشور های جهان آمار و اطلاعات به روز بوده و خدمات به صورت الکترونیکی به مردم ارائه می گردد، در کشور ما نیز باید با فرآهم سازی زیرساخت های لازم ارائه خدمات به صورت الکترونیکی انجام پذیرید.

وی تصریح کرد: کشور ما از نظر جمعیت در رتبه ۱۷ جهان قرار دارد ولی از نگاه دولت الکترونیک در رتبه ۱۰۵ جهان هستیم که با تلاش و همت مضاعف باید این رتبه را کاهش دهیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استاندار آذربایجان غربی با اشاره به رضایت بخش نبودن ارائه خدمات به صورت الکترونیکی در کشور گفت: برای افزایش سلامت اداری و مبارزه با مفاسد اداری دولت الکترونیک یکی از ابزار های مناسب است.

صفرزاده افزود: امیدواریم با تلاشهایی که در سازمان ثبت احوال صورت می گیرد خدمات الکترونیکی بیشتری از طرف این سازمان به دفاتر پیشخوان دولت و دفاتر ICT واگذار شود تا آحاد مردم در تمام نقاط کشور بتواند به راحتی از خدمات دولت استفاده کنند.

در پایان مدیران شرکت کننده در این همایش گزارشی از آمار وقایع حیاتی چهارگانه، نه ماهه سالجاری استان آذربایجان غربی ارائه کردند.

منبع:تسنیم
کد مطلب: 351433