توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
۷۶۶ واحد سمنان برای دریافت تسهیلات رونق تولید به بانک‌های عامل معرفی شدند
سه شنبه ۱۳ مهر ۱۳۹۵ ساعت ۱۷:۳۹
استاندار سمنان گفت:‌ ۷۶۶ واحد در سطح استان سمنان برای دریافت تسهیلات رونق تولید به بانک‌های عامل معرفی شدند.

به گزارش عرش نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از سمنان، محمدرضا خباز در جمع مدیران استان سمنان که با حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی در سالن یادگار امام (ره) استانداری برگزار شد، اظهار داشت: پرونده این واحدهای تولیدی که نیازمند دریافت تسهیلات رونق تولید هستند در کارگروه رفع موانع تولید بررسی و پس از بررسی برای دریافت تسهیلات به بانک‌های عامل معرفی می‌شوند.

وی از معرفی تعداد 766 واحد برای دریافت تسهیلات رونق تولید به بانک‌های عامل خبر داد و گفت: پرونده سایر واحدهای تولیدی نیز در حال بررسی است.

استاندار سمنان بابیان اینکه دولت یازدهم تلاش زیادی برای رفع موانع تولید انجام داده است گفت: ایجاد کارگروه موانع تولید و همچنین ثبت‌نام واحدهای تولیدی دارای مشکل برای اخذ تسهیلات رونق تولید از عمده این اقدامات است.

خباز با اشاره به بررسی پرونده 766 واحد تولیدی و معرفی این واحدها به بانک‌های عامل گفت: این واحدها حدود هفت هزار و 870 میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید دریافت می‌کنند.

وی بابیان اینکه تعداد زیادی از واحدهای تولیدی استان به علت مشکلات نقدینگی زیر ظرفیت کار می‌کنند خاطرنشان کرد: 37 درصد واحدهای استان سمنان زیر ظرفیت تولید فعالیت می‌کنند که تلاش می‌شود با ارائه تسهیلات به این واحدهای دارای مشکل به رونق دوباره این واحدها کمک کرد.

استاندار سمنان با اشاره به‌ضرورت همکاری لازم برای رونق تولید در استان گفت: بانک‌های استان سمنان در پرداخت تسهیلات رونق تولید به واحدهای معرفی‌شده همکاری لازم را داشته‌اند.

خباز با اشاره به‌ضرورت تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور گفت: باید برای تحقق شعار سال به تولید داخلی کشور توجه شود و بنابراین در این راستا ضرورت دارد حمایت لازم از فعالان اقتصادی و صنایع تولیدی صورت گیرد.

انتهای پیام/

کد مطلب: 391033
 
 


پربازدیدترین