توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرماندار دورود:
۸۰۰ نفر از مردم دورود به مناطق عملیاتی جنوب اعزام می‌شوند
يکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۵۳
فرماندار دورود گفت: ۸۰۰ نفر از مردم دورود در قالب دو کاروان ۴۰۰ نفری از خواهران و برادران بهمن‌ماه و اسفندماه با استفاده از ۱۸ دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند.
به گزارش عرش نیوز: ماشاءالله نعمتی عصر امروز در جلسه هماهنگی اعزام کاروان راهیان نور اظهار داشت: در مرحله نخست اردوی راهیان نور سه هزار نفر از دانش آموزان شهرستان دورود به مناطق جنگی اعزام شدند.

وی افزود: مرحله دوم اعزام کاروان راهیان نور اختصاص به اعزام دانشجویان سراسر استان دارد که دانشگاهیان شهرستان دورود نیز با هماهنگی‌های انجام‌شده در کاروان راهیان نور حضور دارند.

فرماندار دورود گفت: ادارات، ارگان‌ها و واحدهای تولیدی شهرستان دورود در سایه تعامل و همکاری مناسب در اعزام دانش آموزان مشارکت خوبی داشته‌اند که امیدواریم در اعزام‌های جدید نیز با جدیت همکاری کنند.

وی عنوان کرد: ۸۰۰ نفر از مردم دورود در قالب دو کاروان ۴۰۰ نفری از خواهران و برادران بهمن‌ماه و اسفندماه با استفاده از ۱۸ دستگاه اتوبوس به مناطق عملیاتی اعزام می‌شوند.

سرهنگ بهمن واقعی فرمانده سپاه دورود نیز گفت: یکی از اهداف برگزاری کاروان راهیان نور انتقال پیام فرهنگ ایثار و شهادت به نسل جدید انقلاب و آشنای با رشادت‌های رزمندگان اسلام در سال‌های دفاع مقدس است.

وی افزود: شهدای گران‌قدر انقلاب اسلامی با نثار خون خود از اسلام و تمامیت کشور دفاع کردند و بر ماست که در انتقال این فرهنگ به نسل جدید کوشا باشیم.

واقعی بیان کرد: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شهرستان دورود با همکاری ادارات و واحدهای تولیدی در اعزام کاروان راهیان نور موفق عمل کرده است و در اعزام‌های جدید که در بهمن و اسفندماه سال جاری انجام خواهد شد شرکت‌کنندگان ۳ روز در مناطق عملیاتی حضور پیدا می‌کنند.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 354232