توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
عضو مجلس خبرگان رهبری
نشست‌های وحدت اصولگرایان سبب شناسایی استعدادها می‌شود
دوشنبه ۲۲ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۲۵
نماینده مردم استان کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری گفت: برگزاری نشست‌های وحدت اصولگرایان سبب شناسایی استعدادهای خوبی که مردم دارند و کسی از آنها خبر ندارد می‌شود.

به گزارش عرش نیوز؛آیت‌الله حسن ممدوحی اظهار داشت: گاهی یک گردهمایی برگزار می‌شود که این نشست کارکرد تشخیص دارد و به سراغ کسانی می‌رود که برای درمان دردهای جامعه مفید هستند ولی تاکنون استفاده موثری از آنها نشده تا این گروه از افراد را وارد میدان کنند.

عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به‌وجود زمینه‌های وحدت میان اصولگرایان گفت: در کارهای جمعی باید همدیگر را تحمل کرد و این تحمل اینگونه باشد که کسی نگوید می‌بایست سلیقه شخص من لحاظ شود زیرا کار جمعی توقف دارد به اینکه همدیگر را تحمل کنیم و با همگرایی، همدلی و هم‌سویی تصمیمات قاطع گرفت.

 ممدوحی با بیان اینکه گروه‌های مخالف با اصولگرایان وضعیت همگرایی درست کرده‌اند خاطرنشان کرد: این گروه‌ها با استفاده از نقاط مشترکی که میان نفرات و تشکل‌ها دارند جمع شده‌اند تا علیه نیروهای انقلاب قرار بگیرند.

نماینده مردم استان کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری با تایید برگزاری گردهمایی اصولگرایان، به آنها توصیه کرد: در برگزاری این کار مفید نقطه مشترک را ملاک قرار دهند و یکدیگر را بپذیرند.

ممدوحی با بیان اینکه اگر اختلافی نیز وجود دارد مربوط به زمان گذشته است، افزود: در گذشته هر شخص بنا به سلیقه خود عمل می‌کرد و این عمل به سلیقه سبب بروز برخی اختلاف‌ها شده بود که اینگونه کار کردن توفیقی ندارد و این افراد باید سلیقه‌های خاص قبل را کنار بگذارند و برای رسیدن به یک نقطه مشترک وسط کار بیایند.

وی با بیان اینکه شهر کرمانشاه به نیروهای انقلابی نیاز دارد که در سایه همگرایی پیدا می‌شوند، گفت: بزرگان نیز می بایست در این جلسات شرکت کرده و نفس برگزاری این جلسات را تایید کنند زیرا شرکت آنها سبب دلگرمی دیگران می‌شود.

ممدوحی افزود: باز هم اینگونه جلسات و کارها برگزار شود و ان‌شاءالله خروجی این جلسات برای مردم مفید باشد تا با برگزاری این جلسات مستمر نتایج خوبی برای استان کرمانشاه به‌وجود بیاید.


منبع:تسنیم

 

کد مطلب: 354430