توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
والیبال نوجوانان کشور
تعاون گنبدکاووس امیدوار صعود به مرحله دوم است
چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۷
تیم والیبال نوجوانان تعاون گنبدکاووس با پیروزی در سومین روز مسابقات والیبال نوجوانان باشگاه‌های کشور به صعود به مرحله دوم این رقابت ها امیدوار شد.
به گزارش عرش نیوز؛سومین روز برگزای مسابقات والیبال نوجوانان باشگاه‌های کشور با برگزای سه دیدار در گنبدکاووس برگزار شد و تیم تعاون گنبدکاووس یکی از نمایندگان استان گلستان موفق شد تیم شهرداری تبریز را سه بر صفر شکست داده و امیدوار به صعود از این رقابت‌ها باشد.

در دیگر دیدارهای این روز تیم جواهری گنبدکاووس دیگر نماینده استان با همین نتیجه از میزان خراسان شکست خورد و تیم پیکان تهران هم 3 بر صفر بر  شهرداری زاهدان غلبه کرد.

با برگزاری رقابت‌های عصر امروز تکلیف تیم‌های صعود کننده از این گروه مسابقات مشخص می‌شود.

مسابقه‌های والیبال گروه نخست قهرمانی نوجوانان کشور به میزبانی باشگاه تعاون گنبدکاووس در سالن المپیک این شهر آغاز شده است.

این رقابت‌ها با شرکت 6 تیم شهرداری زاهدان، میزان خراسان، شهرداری تبریز، تعاون گنبد، جواهری گنبد و پیکان تهران برگزار می‌شود و در پایان 3 تیم برتر به دور دوم صعود می‌کنند.

مسابقه‌های والیبال قهرمانی نوجوانان کشور پنج‌شنبه این هفته به پایان می‌رسد و هر روز 3 مسابقه در سالن المپیک برگزار می‌شود.

این رقابت‌ها به صورت دوره‌ای برگزار می‌شود.

مسابقه‌های گروه دوم والیبال نوجوانان کشور نیز با شرکت 6 تیم دیگر از امروز در شیراز آغاز شده که در پایان 6 تیم صعود‌کننده از دو گروه به صورت متمرکز رقابت‌های مرحله پایانی را برگزار می‌کنند.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 337934