توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
ماشین‌آلات راهداری دولتی و خصوصی گیلان در آماده باش کامل است
پنجشنبه ۱۸ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۳۰
معاون امور عمرانی استاندار گیلان با بیان اینکه آتش‌سوزی جنگل‌های این استان سطحی بود و مهار شد، گفت: به دلیل بارش برف، ماشین‌آلات راهداری دولتی و خصوصی گیلان در آماده باش کامل است.
به گزارش عرش نیوز: حجت شعبانپور در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت، با تأکید بر اینکه تمامی دستگاه‌های اجرایی گیلان در آماده باش کامل هستند، اظهار داشت: ماشین‌آلات بخش خصوص گیلان نیز با تدبیر استانداری در اختیار ستاد مدیریت بحران هستند.

وی با بیان اینکه نقشه‌های هواشناسی تغییر کرده است، افزود: به همین دلیل امروز تا ظهر بارش برفی در جلگه نداشتیم و بارش برف تا روز یکشنبه در گیلان ادامه دارد که بیشتر مربوط به ارتفاعات است.

معاون استاندار گیلان گفت: بارش برف در مناطق جلگه‌ای استان به صورت پراکنده پیش‌بینی شده است و به صورت مستمر نقشه‌های هواشناسی را بررسی می‌کنیم تا در صورت تغییر بتوانیم اقدامات لازم را انجام دهیم.

شعبانپور با اشاره به مهار کامل آتش‌سوزی در جنگل‌های گیلان، خاطرنشان کرد: آتش‌سوزی‌ها به صورت پراکنده و اغلب در سطح اراضی نقاط جنگل بوده که به سرعت مهار شد و خسارت زیادی به جنگل‌های گیلان وارد نشده است.

وی با بیان اینکه تمامی محورهای مواصلاتی گیلان باز است، افزود: ۳۹ اکیپ راهداری با ۲۵۰ دستگاه ماشین‌آلات و ۳۸۱ نفر نیروی راهدار در محورهای مواصلاتی گیلان مستقر شده‌اند.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 353134