توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مقابل نیروی زمینی تهران در ضد حملات باختیم
پنجشنبه ۱ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۱۹
سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران گفت: در بازی اخیر مقابل نیروی زمینی تهران در ضد حملات و بر خلاف جریان بازی باختیم.

به گزارش عرش نیوز ؛عباس چمنیان امروز در گچساران در خصوص آخرین دیدار نفت و گاز در برابر نیروی زمینی تهران اظهار کرد: تیم ما در این دیدار بازی خوب و قابل قبولی از خود ارائه داد و من از بازی بازیکنان خود راضی هستم.

وی افزود: در این دیدار علی‌رغم بازی خوب تیم نفت و تلاش فوق‌العاده در بخش حمله که منجر به ثمر رساندن سه گل شد بازی را به تیم حریف واگذار کردیم.

سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران گفت: در دیدار مقابل نیروی زمینی تهران علی‌رغم زدن سه گل، موقعیت‌های زیادی را نیز از دست دادیم.

چمنیان در خصوص چهار گل دریافتی مقابل نیروی زمینی تهران یادآور شد: با وجود سیستم هجومی مقابل نیروی زمینی اسیر ضد حملات این تیم شدیم و سه گل از چهار گل دریافتی در این دیدار درست بر خلاف جریان بازی و در ضد حملات رقم خورد.

وی با تأکید بر این‌که ما حاکم بر جریان بازی بودیم، اظهار کرد: متأسفانه به بازی زیبا امتیازی تعلق نمی گیرد و تنها برد است که می‌تواند برای یک تیم امتیاز آور باشد؛ تلاش ما نیز در این بازی برد و کسب سه امتیاز بود.

چمنیان با اشاره به بازی تیم نیروی زمینی تهران عنوان کرد: نیروی زمینی تیم دونده و خوبی بود که پا به پای بازیکنان ما دوید و جنگید.

سرمربی تیم فوتبال نفت و گاز گچساران با یادآوری این موضوع که بازیکنان نفت و گاز گچساران بسیار با غیرت و تعصب بازی کردند، خاطرنشان کرد: بازیکنان نفت گچساران بسیار با شرف و تعصب بازی کردند و اگر کمی خوش‌شانس‌تر بودیم حداقل امتیاز ما باید مساوی رقم می‌خورد.

چمنیان در پاسخ به سئوالی مبنی بر استراتژیک تیم نفت و گاز در بازی‌های بیرون از خانه گفت: هدف ما از دیدارهای خانگی و بیرون خانه تنها برد و پیروزی است.

وی در خصوص نحوه قضاوت داور معتقد است که عملکرد داوری مجموعا بد نبود.

چمنیان سیستم تیمی مقابل نیروی زمینی تهران را 4.2.3.1 عنوان کرد و افزود: در مجموع از بازی تیم و بازیکنان نفت و گاز راضی هستم.
منبع:فارس

کد مطلب: 323533