توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
برنامه‌ریزی برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت/ به دنبال راه‌اندازی مجمع آزادگان ناجا هستیم
شنبه ۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۱:۰۳
فرمانده نیروی انتظامی در حاشیه تجلیل از آزادگان نیروی انتظامی از راه‌اندازی مجمع آزادگان ناجا در آینده نزدیک خبر داد و گفت: می‌کوشیم ضمن ارائه خدمات مطلوب به این عزیزان از تجربیات آنان بهره‌مند شویم.
به گزارش عرش نیوز به نقل از فارس، سردار حسین اشتری در حاشیه آیین تجلیل از آزادگان نیروی انتظامی با گرامیداشت سالروز ورود آنها به میهن اسلامی گفت: نیروی انتظامی بیش از 2 هزار و 100 آزاده دارد و به وجود این عزیزان و خانواده‌هایشان افتخار می‌کنیم.

وی افزود: بر اساس برنامه سال گذشته، تجلیل از آزادگان نیروی انتظامی و خانواده‌های عزیز آنها در دستور کار بود که این مراسم در سراسر کشور برگزار می‌شود.

سردار اشتری تصریح کرد: امروز به همت فرماندهی انتظامی تهران بزرگ و معاونت نیروی انسانی مراسم تجلیل آزادگان فرماندهی انتظامی تهران بزرگ برگزار شد که چنین مراسم‌هایی برای سازمان خیر و برکت است.

فرمانده نیروی انتظامی ادامه داد: حفظ شان و منزلت خانواده شهدا، ایثارگران، جانبازان و آزادگان همواره رویکرد نیروی انتظامی بوده است و در تلاش هستیم برای ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برنامه‌ریزی کنیم چرا که معتقدیم هر چقدر این فرهنگ‌ها حفظ و ترویج شود بهتر می‌توانیم ماموریت‌ها را دنبال کنیم.

این مقام عالی انتظامی اشاره کرد: با عنایت الهی امروزه روحیه جهاد و ایثارگری در نیروی انتظامی جاری و ساری است و پلیس در کنار داشتن این صفات در مسیر دانش بنیانی و حرفه‌ای شدن حرکت می‌کند.

سردار اشتری خاطرنشان کرد: فرزندان مردم در نیروی انتظامی برای توسعه، نظم و آرامش تا پای جان تلاش می‌کنند و این مهم را برای خود و نیروی انتظامی افتخار می‌دانند.

این مقام ارشد انتظامی گفت: همچنین رویکرد ثبت خاطرات عزیزان جانباز، ایثارگر و آزاده به طور جدی پیگیری می‌شود تا بتوانیم با ثبت خاطرات، دلاورمردی‌های این عزیزان را به نسل جوان معرفی کنیم.

در آیین تجلیل از آزادگان نیروی انتظامی از خانواده برخی از شهدا و آزادگان با اهدای لوح و هدیه تقدیر شد.

انتهای پیام/
کد مطلب: 392230