توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
دشمنان از ولایت‌مداری نیروهای مسلح واهمه دارند
شنبه ۱۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۳۴
فرمانده هوانیروز استان کرمانشاه گفت: صلابت و ولایت‌مداری نیروهای مسلح دشمنان را هراسان کرده است.

به گزارش عرش نیوز؛امیر یوسف قربانی ظهر امروز در یادواره شهید خلبان احمد کشوری در کرمانشاه، اظهار کرد: پایگاه یکم رزمی هوانیروز کرمانشاه 83 نفر از بهترین خلبانان و پرسنل متخصص خود را تقدیم نظام جمهوری اسلامی ایران کرده است.

فرمانده هوانیروز استان کرمانشاه ادامه داد: این پایگاه در طول دوران هشت سال دفاع مقدس 56 عملیات آفندی و پدافندی را با همکاری سپاه و ارتش جمهوری اسلامی ایران انجام داد.

به گفته وی، عملیان غرورآفرین مرصاد یکی از مهمترین عملیات‌های بود که نقش بی‌بدیل هوانیروز کرمانشاه در آن به‌خوبی نمایان شده است.

این مسئول خاطرنشان کرد: در طول جنگ تحمیلی عراق علیه ایران هیچ عملیاتی بدون حضور هوانیروز صورت نمی‌گرفت.

قربانی با بیان اینکه در حال حاضر توان رزمی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران نسبت به دوران قبل از پیروزی انقلاب بسیار بالاتر است٬ افزود: تجهیزات نظامی که به‌دست متخصصان داخلی طراحی می‌شود نشان از اقتدار فوق‌العاده نیروهای مسلح است.

فرمانده هوانیروز استان کرمانشاه خاطرنشان کرد: در زمان حمله گروه‌های داعش به مناطق مختلف عراق هوانیروز جمهوری اسلامی ایران کمتر از سه ساعت در مرزها مستقر شده و مانع زیاده‌خواهی‌های دشمن شدند.

وی با اشاره به اینکه یاد و خاطره شهیدان والامقامی همچون شهید کشوری در وجود تک‌تک نیروهای رزمی وجود دارد، گفت: صلابت و ولایت‌مداری نیروهای مسلح دشمنان را هراسان کرده است.

به گفته این مسئول٬ شهید کشوری نخستین پرواز شبانه را به‌سمت شهرستان پاوه انجام داد و برای حفظ مملکت و خاک پاک میهن اسلامی جان خود را فدا کرد.

منبع:فارس

کد مطلب: 339130