توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
شهرداری کرج برای اتمام پروژه‌ها از وام بانکی استفاده می‌کند
چهارشنبه ۱۹ شهريور ۱۳۹۳ ساعت ۱۴:۳۲
رئیس شورای شهر کرج با بیان اینکه شهرداری وام‌های بانکی زیادی برای جلوگیری از تاخیر, تعدیل و افزایش نرخ در پروژه‌ها گرفت, گفت: برای تسریع در انجام امور در صورت لزوم باز هم از این وام‌ها استفاده می‌کنیم.
به گزارش عرش نیوز:
صبح امروز مراسم افتتاح ساختمان اداری سازمان خدمات موتوری شهرداری کرج با حضور شهردار و اعضای شورای شهر کرج، شهرداران مناطق و مدیران سازمان ها برگزار شد.

بازسازی ساختمان قدیم و احداث ساختمان جدید در مجموع با مساحت ۹۰۰ متر مربع و با اعتباری برابر ۵۵۰ میلیون تومان انجام شد.

رئیس شورای شهر کرج در این مراسم با اشاره به اینکه تعامل و اتحاد موجود در این سازمان بیش از دیگر سازمان ها است، اظهار کرد: این امر موجب توسعه و پیشرفت شهر شده و کیفیت فعالیت های عمرانی را افزایش می دهد.

محمود دادگو به اهمیت کار سازمان خدمات موتوری اشاره کرد و افزود: فعالیت این سازمان در تمامی مسائل عمرانی به ویژه جمع آوری زباله در سطح شهر تاثیرگذار و مثمرثمر است.

رئیس شورای شهرکرج تصریح کرد: انسجام موجود در شورای شهر کرج نه تنها در استان بلکه در کشور نیز وجود ندارد.

دادگو خاطرنشان کرد: البته گاهی شیطنت هایی وجود دارد که نمک کار است و اگر نباشد تعجب برانگیز است اما این هیچ گاه موجب ایجاد خلاء در فعالیت های شورا نمی شود.

وی اضافه کرد: انتخابات هیئت رئیسه ار نشانه های بارز اتحاد موجود در میان اعضاست.

دادگو با بیان اینکه طرح های کلان شهری با تعامل شهرداری و ریسک پذیری و جسارت شورا به انجام می رسد, افزود: در این راستا وام های بانکی زیادی برای جلوگیری از تاخیر، تعدیل و افزایش نرخ در پروژه ها گرفته شد که برای تسریع در انجام امور در صورت لزوم باز هم از این وام ها استفاده می کنیم.

دادگو با اشاره به لزوم جابجایی ساختمان شورای شهر کرج گفت: در صورت جابجایی و تخلیه سازمان فرهنگی-اجتماعی شهرداری کرج، شورای شهر به این ساختمان نقل مکان کرده و بسیاری از مشکلات مرتفع می شود.
منبع:تسنیم
کد مطلب: 308125
 
 


پربازدیدترین