توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرعامل فرودگاه‌های کشور:
طرح ارتقاء ایمنی و کیفیت در فرودگاه‌های کشور اجرا می‌شود
پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۲۰
مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور گفت: خدمات ناوبر هوایی و تسهیل حمل‌و‌نقل هوایی با هدف ارتقا ایمنی و کیفیت در ۵۴ فرودگاه کشور اجرا می‌شود.
به گزارش عرش نیوز، محمدعلی ایلخانی عصر امروز در مراسم افتتاح و کلنگ زنی چند طرح در فرودگاه گرگان اظهار داشت: شرکت فرودگاه‌های کشور در ۵۴ فرودگاه کشور خدمات ناوبر هوایی و تسهیل حمل و نقل هوایی را اجرا می‌کند.

وی افزود: اجرای خدمات ناوبر هوایی و تسهیل حمل‌ و نقل هوایی مهم‌ترین برنامه ارتقاء ایمنی و کیفیت در سطح ۵۴ فرودگاه داخلی و بین‌المللی کشور است.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور همچنین با اشاره به تجهیز فرودگاه گرگان تصریح کرد: امسال شرکت فرودگاه‌های کشور ۱۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای توسعه زیرساخت های پرواز در این فرودگاه در نظر گرفته است.

ایلخانی افزود: اجرای ۹ هزار مترمربع ترمینال مسافربری خارجی و خرید یک دستگاه آی ال اس برای فرودگاه گرگان از مهم ترین طرح‌های اجرا شده در این فرودگاه است.

وی گفت: امیدواریم این دستگاه آی ال اس نیز امسال خریداری و تا اوایل سال آینده در فرودگاه گرگان راه اندازی شود که با نصب آن امیدواریم دیگر که لغو پرواز در این فرودگاه نداشته باشیم.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور اظهار داشت: دیگر زیرساخت‌ها مانند استریپ پروازی و عوامل پروازی هم در اعتبارات امسال در نظر گرفته شده و به نظر می‌رسد که فرودگاه گرگان می‌تواند در آینده نزدیک به یک فرودگاه بین المللی خوب در منطقه تبدیل شود.

ایلخانی گفت: به صورت میانگین هرماه هواپیمای جدید وارد ناوگان هواپیمایی کشور می‌شود اما به علت اینکه برخی از شرکت‌های هواپیمایی برای تامین قطعات و موتور هواپیما هم اکنون با مشکل مواجه هستند تعداد هواپیماهای غیرعملیاتی زیاد است.

انتهای پیام/ج
کد مطلب: 338627