توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
19 ميليارد ريال تسهيلات اشتغالزايي به مددجويان كميته‌ امداد شهرستان اردبيل
چهارشنبه ۱۲ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۵۰
مدير کميته‌ امداد شهرستان اردبيل گفت: 19 ميليارد و 417 ميليون ريالي تسهيلات خودکفايي و اشتغال به مددجويان تحت حمايت و افراد نيازمند در 8 ماهه‌ سال جاري پرداخت شده است .
به گزارش عرش نیوز،
جليل قديمي با اعلام اين خبر افزود: اين مقدار تسهيلات خوداشتغالي براي ۳۳۲ نفر از خانواده هاي تحت پوشش و ساير اقشار نيازمند كه استعداد ايجاد اشتغال را دارند، پرداخت شده است.
وي با اشاره به اينكه در طول اين مدت به ۱۱۰ خانواده‌ تحت پوشش بالغ بر ۵ ميليارد و ۹۹۷ ميليون ريال تسهيلات خوداشتغالي از محل اعتبارات امدادي پرداخت شده است، بيان كرد: همچنين به ۲۱۲ خانواده‌ نيازمند نيز بيش از ۱۳ ميليارد و ۴۲۰ ميليون ريال تسهيلات خودکفايي و اشتغال پرداخت گرديده است.
قديمي با بيان اينکه ايجاد اشتغال و توانمندسازي خانواده هاي تحت حمايت و اقشار آسيب پذير جامعه يکي از اهداف مهم كميته‌ امداد محسوب مي شود، اذعان كرد:‌ قبل از پرداخت تسهيلات، به مددجويان بر اساس استعدادهاي آنان آموزش هاي لازم فني و حرفه اي ارائه مي گردد تا اشتغالي پايدار براي آنها ايجاد گردد.
مدير کميته امداد شهرستان اردبيل تصريح كرد: پس از اعطاي تسهيلات اشتغال به خانواده هاي نيازمند نيز، بازديدهاي دوره اي از طرح هاي ايجاد شده توسط ناظرين اشتغال انجام مي گيرد و توصيه هاي لازم در خصوص رونق و پايداري شغل ايجاد شده به مجريان ارائه مي شود.

منبع:موج نیوز
کد مطلب: 338122