توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مسئول بسیج رسانه کرمانشاه در گفت‌وگو با تسنیم:
رسانه با تشکیل جبهه‌ای متحد مطالبات مقام معظم رهبری را عملی کند
يکشنبه ۲۱ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۲۴
مسئول بسیج رسانه استان کرمانشاه گفت: رسانه‌ها با تشکیل جبهه رسانه‌ای و انقلابی متحد می‌توانند مطالبات مقام معظم رهبری و اندیشه و آرمان‌های انقلاب را عملی کنند.
به گزارش عرش نیوز: حسن موحد در گفت‌و‌گو با خبرنگار تسنیم در کرمانشاه، با اشاره به اهمیت جایگاه رسانه در جامعه امروزی اظهار داشت: موج و نورانیت اندیشه‌های الهی امام خمینی(ره) که منشا آن از انبیا الهی بوده جهان را تحت تاثیر قرار داده است.

موحد با بیان اینکه تشکیل جبهه متحد توسط رسانه‌ها در کشور سبب همسویی و هم‌افزایی آن‌ها در دستیابی به اهداف انقلاب اسلامی و مطالبات مقام معظم رهبری می‌شود عنوان کرد: سازمان بسیج رسانه به عنوان کانون وحدت و همگرایی نیروهای مومن و انقلابی عمل می‌کند.

مسئول بسیج رسانه کرمانشاه افزود: رسانه‌ها باید از طریق تبلیغ منطقی و اصولی در دفاع از ارزش‌های نورانی و دستاوردهای انقلاب اسلامی نه‌تنها در داخل کشور بلکه در عرصه برون کشوری نیز تلاش کنند.

موحد درباره افزایش دادخواهی‌های مظلومان علیه استکبار در دوران کنونی گفت: امروزه دادخواهی و هویت بخشی مظلومان سراسر دنیا در مقابل استکبار افزایش یافته و این به برکت انقلاب اسلامی ایران و اندیشه‌ها و هدایت‌های امام خمینی(ره) و مقام معظم رهبری است.

وی با اشاره به اینکه اصحاب رسانه‌ای به عنوان نخبگان جامعه نقش مهمی در تحقق اهداف انقلاب بر عهده دارند بیان کرد: رسانه بهترین وسیله برای ترویج افکار و اندیشه‌های عاشورایی، اهل بیت(ع) و امام خمینی(ره) به عنوان علمدار انقلاب است.

وی با بیان اینکه هجمه‌ رسانه‌ای در حال حاضر به گونه‌ای است که با انتشار افکار غلط سعی در پنهان کردن بخشی از حقایق اسلام دارند، افزود: رسانه می‌تواند با نقش‌آفرینی مثبت در این زمینه پرده از چهره پلید استکبار بردارد.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 354223