توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نتیجه مذاکرات قابل پیش‌بینی نیست
يکشنبه ۲ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۴۶
نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته‌ای را منوط به نحوه برخورد کشورهای طرف مذاکره عنوان کرد و گفت: نتیجه مذاکرات قابل پیش‌بینی نیست.

به گزارش عرش نیوز؛محسن علیمردانی با اشاره به اینکه نمایندگان مجلس معمولا در جریان گفت‌وگو‌های هسته‌ای قرار می‌گیرند، اظهار کرد: آنچه در مورد این مذاکرات می‌توان گفت این است که نتیجه آن قابل پیش‌بینی نیست.

وی با ابراز تردید در مورد نتیجه بخش بودن مذاکرات اضافه کرد: قابل پیش‌بینی نبودن نتیجه این مذاکرات به دلیل ماهیت بهانه‌جو و زیاده‌خواه بودن کشورهای طرف مذاکره است.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: کشورهای غربی طرف مذاکره در مورد برنامه هسته‌ای کشور به دنبال بر هم زدن آرامش کشورهای منطقه برای برآورده کردن منافع خود هستند چرا که آنها مسائل جهان را با نگاه سودجویانه دنبال می‌کنند.

علیمردانی اعمال فشار بر ایران را به دلیل برنامه‌های هسته‌ای بهانه‌جویی کشورهای طرف مذاکره دانست و تاکید کرد: مسئله این است که نظام جمهوری اسلامی خواهان تامین امنیت خود و دیگر مظلومان جهان است.

وی با بیان اینکه نظام جمهوری اسلامی در راستای دفاع از حق و حقوق مظلومان جهان از جمله مردم فلسطین هزینه هم پرداخت کرده است، افزود: مواضع ایران همواره منطقی بوده و تناقضی در آن وجود ندارد.

این نماینده مجلس به نتیجه رسیدن مذاکرات هسته‌ای را منوط به برخورد منطقی کشورهای طرف مذاکره عنوان و تاکید کرد: هر چند درصد موفقیت مذاکرات بسیار پایین است، ولی بعید نیست.

وی در پایان تاکید کرد: کشورهای طرف مذاکره در واقع در این مذاکرات باید حسن نیت خود را به ملت و دولت ایران ثابت کنند.

منبع:فارس

کد مطلب: 333424