توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
هفتمین مرحله رنکینگ کشوری دارت در اراک برگزار شد
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۰۰
هفتمین مرحله رنکینگ کشوری دارت روز جمعه با حضور 145 ورزشکار از 12 استان در مجموعه ورزشی شهدای پنجم مرداد اراک برگزار شد.
به گزارش عرش نیوز؛در این مسابقات که تا بامداد شنبه به طول انجامید، 89 ورزشکار مرد و 56 ورزشکار زن از استان های اصفهان، لرستان، تهران، البرز، گیلان، بوشهر، یزد، خراسان رضوی، خراسان شمالی، گلستان، فارس و مرکزی با یکدیگر به رقابت پرداختند.

«عباس سمیعی» از استان تهران و شاهین حسینی از استان فارس به ترتیب عنوان های اول و دوم این رقابت ها را بدست آوردند و سید «حسین پیشوایی» از استان گیلان و «احمد کریمی راد» از استان اصفهان به صورت مشترک عنوان سومی این رقابت ها را در بخش مردان از آن خود کردند.

همچنین، «دنیز هشت بران» و «مونا فرهنگ» هر دو از استان تهران به ترتیب عنوان های اول و دوم و «الهام ترکیان» از اصفهان و «سانیا جورجانی» از گلستان به صورت مشترک عنوان سومی این رقابت ها را در بخش بانوان به دست آوردند.

مرحله هشتم رنکینگ کشوری دارت سوم بهمن ماه سال جاری در استان بوشهر برگزار می شود.

ورزشکاران دارت کشور در 10 رنکینگ کشوری به صورت دوره ای با یکدیگر به رقابت می پردازند، بعد از پایان این رقابت ها 32 نفر از ورزشکاران مرد و به همین تعداد ورزشکار زن به مرحله بهترین بهترین ها راه می یابند که پس از آن چهار ورزشکار مرد و چهار ورزشکار زن به اردوی آماده سازی تیم ملی دعوت می شوند.


منبع:ایرنا
کد مطلب: 353323