توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار البرز:
دولت با استفاده از امکانات داخلی توانست تورم را کنترل کند
شنبه ۱ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۲۱
استاندار البرز گفت: دولت با ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری توانست تورم کشور را بر اساس امکانات و اقتصاد داخلی کنترل کند و این امر به مدد حماسه سیاسی سال گذشته بود.
به گزارش عرش نیوز؛به نقل از روابط عمومی سپاه استان البرز، سیدحمید طهایی در صبح‌گاه مشترک بسیجیان که با حضور بسیجیان گردان‌های بیت‌المقدس و کوثر ویژه "رزمایش ۱۰ هزار نفری محرم، شکوه مقاومت" در میدان صبحگاه سپاه استان البرز برگزار شد با بیان اینکه انقلاب ما در تلاش برای زمینه‌سازی ظهور امام زمان (عج) است و این مدال افتخاری بر پیشانی نظام جمهوری اسلامی است، خطاب به بسیجیان گفت: شما منتخبان جامعه ما هستید که در جای جای کشور به عنوان الگو رهرو پاک فرزند رسول خدا هستید.

وی افزود: ما برای خدمت‌رسانی به جامعه آماده هستیم و باید رفتار و گفتارمان نشان‌دهنده دیدگاه خدایی و عشق ما به امام عصر (عج) و اهل بیت علیهم السلام باشد.

استاندار البرز تصریح کرد: امام(ره) با توکل به خدا و امداد از قرآن و یاری مردم توانست بر همه قدرت‌ها و ظلم‌ها غلبه کند و امروز ما به همه مسلمانان جهان اعلام می‌کنیم که اگر به قرآن متوسل باشند و پیام حقیقی قرآن را دریافت کرده و عمل کنند می‌توانند سربلند باشند.

طهایی با بیان اینکه انقلاب اسلامی پیام رهایی برای مظلومان و مستضعفان داشت، گفت: بسیج قدرت عظیمی است که در دل توده‌های مردم شکل گرفت و در خدمت مردم نیز فعالیت کرد.

وی افزود: مهم آن است که در حوادث غیرمترقبه که افراد جامعه دچار شوک و بهت شده‌اند بسیجی می‌تواند به درستی عمل کند که خود را آماده مواجهه با حوادث کرده باشد.

استاندار البرز با بیان اینکه امروز در همه جای دنیا در این‌باره آموزش‌های فنی و تخصصی به نیروها داده می‌شود و امید است شما نیز در این زمینه توان و تخصص خود را بالا ببرید، اظهار داشت: استان البرز دارای ظرفیت‌ها و استعدادهای فراوانی است و شکوفایی این استعدادها منجر به بهبود شرایط استان می‌شود.

طهایی با اشاره به تلاش‌های دولت برای رفع مشکلات و موانع گفت: دولت با ابلاغ سیاست‌های اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری توانست تورم کشور را بر اساس امکانات و اقتصاد داخلی کنترل کند و این امر به مدد حماسه سیاسی سال گذشته بود.

استاندار البرز تصریح کرد: در خارج از کشور نیز علی‌رغم همه فشارها و تحریم‌ها توانستیم بر مواضع به حق خود بمانیم و این پافشاری تا جایی ادامه یافت که حاضر شدند در نشست‌ها با ما همراه باشند.

منبع:تسنیم
کد مطلب: 332920