توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه لردگان:
طرح نشاط معنوی در آستان امامزادگان لردگان برگزار می‌شود
دوشنبه ۱۶ تير ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۱۱
سرپرست اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لردگان از برگزاری طرح‌های نشاط معنوی و ضیافت‌الهی در آستان امامزادگان این شهرستان خبر داد.
 
عرش نیوز به نقل از فارس؛اسلام عالی امروز اظهار کرد: طرح ویژه اوقات فراغت تابستانه با عنوان طرح نشاط معنوی و نیز طرح ضیافت‌الهی در جوار آستان مقدس هفت امامزاده عظیم‌الشان شهرستان لردگان در حال برگزاری است.

 
وی افزود: با توجه به اینکه ایام ماه مبارک رمضان در تابستان است این دو طرح به صورت همزمان در شهرستان لردگان در حال اجرا است که این امر استقبال زیاد مردم این شهرستان را به دنبال داشته است.

 
رئیس اداره اوقاف و امور خیریه شهرستان لردگان گفت: آستان مقدس امامزادگان سید محمد(ع) منجرموئی، سیدمحمد(ع) ارمند، عباسعلی(ع) برجوئی و سید محمد(ع) زرین درخت میزبان شرکت کنندگان این طرح‌ها هستند.

 
وی تصریح کرد: طرح نشاط معنوی با برگزاری دوره‌ها و کلاس‌های ورزشی، مذهبی و هنری جوانان و نوجوانان را در جوار امامزادگان جذب و موجبات بهره‌وری بهتر از اوقات فراغت را فراهم می‌سازد.

 
عالی خاطرنشان کرد: با توجه به همزمانی طرح ضیافت‌‎الهی با طرح نشاط معنوی، محافل انس با قرآن کریم، تفسیر و آشنایی با معارف اسلامی با استقبال بی‌نظیر اهالی این شهرستان در حال برگزاری است.
کد مطلب: 282322