توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد:
انقلاب ایران وضعیت دنیا را به سمت اسلام سوق داده است
شنبه ۱۷ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۲۵
فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به اینکه حفظ وضع موجود در دنیا به نفع لیبرالیسم و دوستداران آن است، گفت: هرگز دنیا، وضع موجود خود را حفظ نمی‌کند چرا که با وجود انقلاب اسلامی ایران، وضعیت دنیا در حال حرکت به سمت اسلام است.

به گزارش عرش نیوز،سردار علی‌اکبر فتوحی، صبح امروز در نهمین یادواره شهدای گمنام دولت‌آباد بافق اظهار داشت: شهدای گمنام شهدای خوشنام انقلاب هستند و عظمت آنها، عظمتی جهانی است.

وی با اشاره به اینکه در پایان نامه‌های دانشگاه‌های معتبر جهانی در مورد عظمت شهدا، شلمچه و مناطق عملیاتی هشت سال دفاع مقدس، استقامت مردم ایران و ... تحلیل و بررسی می‌شود، بیان کرد: دشمنان جمهوری اسلامی می‌دانند قدرت کشور ما از ایثار و شهادت و عظمت شهدا نشأت گرفته است.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) جهانی شد و قیام 15 خرداد 1342 و اربعین‌هایی که پس از این قیام برپا شد، همگی در تقویم ملت ایران، یوم‌الله هستند.

فتوحی با بیان اینکه خداوند برای شخصیت‌ها شخصیت می‌آورد، اظهار داشت: ملت ایران دارای شخصیت‌های جهانی است و امام خمینی (ره)، رهبری جهانی است و انقلاب نیز به رهبری امام خمینی (ره) انقلابی توحیدی و جهانی است.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد با اشاره به اینکه حفظ وضع موجود در دنیا به نفع لیبرالیسم و دوستداران آن است، بیان کرد: هرگز دنیا وضع موجود خود را حفظ نمی‌کند چرا که با وجود انقلاب اسلامی ایران، وضعیت رو به حرکت است و دنیا حرکت به اسلام دارد و انقلاب ما این تفکر را به ملت ایران داده است و با لیبرالیسم مبارزه می‌کند.

وی خاطرنشان کرد: تدابیر مقام معظم رهبری، حضرت آیت‌الله خامنه‌ای نیز به دنیا رسیده و انقلاب ما از مرزها عبور کرده است.

فتوحی یادآور شد: آمریکا در حال شکست است و برای جلوگیری از این شکست، نقشه برای تغییر در سیاست خارجه، تغییر در محیط و آرایش سیاسی نظام ما، تغییر در فرهنگ و تمدن ما و تغییر نیروهای اجتماعی برای کارآمد نبودن اسلام و حفظ خود، کشیده است.

وی تاکید کرد: ملت ایران بیدار است و با بصیرت و اطاعت از قرآن و پیامبر، از اسلام و ارزش‌ها دست بر نمی‌دارد و با همین بصیرت با مخالفان نظام، فتنه‌گران و فرهنگ آمریکایی و ارتباط با آمریکا مبارزه می‌کند.

فرمانده سپاه الغدیر استان یزد، تمدن آمریکا و غرب را تمدنی دروغ عنوان کرد و گفت: شیطان پرستی و حیله در غرب با هر فرهنگی در دنیا به ویژه فرهنگ اسلامی، مخالف است.

به گزارش فارس، نهمین یادواره شهدای گمنام روستای دولت‌آباد شهرستان بافق با حضور فرمانده سپاه الغدیر، امام جمعه بافق، مسئولان و حضور باشکوه مردم برگزار شد.

در ابتدای این مراسم، مردم و مسئولان با عطر افشانی و غبارروبی از قبور مطهر شهدای گمنام، با آرمان‌ها و ارزش‌های انقلاب اسلامی تجدید میثاق کردند./فارس

کد مطلب: 269525