توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی از صنایع مستقر در شهرک صنعتی کاوه بازدید کرد
يکشنبه ۲۵ آبان ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۱۰
معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران از شرکت هنکل پاک‎وش در شهرک صنعتی کاوه در ساوه بازدید کرد.
به گزارش عرش نیوز؛محمد خزاعی به همراه استاندار مرکزی دقایقی پیش در بازدید از کارخانه شماره 2 شرکت هنکل پاک‌وش واقع در شهرک صنعتی کاوه در ساوه، با مدیر مالی ارشد مجموعه و مدیرعامل این کارخانه دیدار کرد.

در این دیدار استاندار مرکزی، فرماندار ساوه، فرماندار زرندیه، مدیر کل گمرکات نیز از این کارخانه بازدید کردند.

معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رئیس کل سازمان سرمایه گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران در این بازدید گزارشی از وضعیت این شرکت و ایمنی کارگران خواست و از تمامی بخش‌ها به دقت بازدید کرد.

شرکت هنکل پاکوش تحت لیسانس شرکت آلمان در شهرک صنعتی کاوه مشغول به کار بوده و سهام این شرکت 60 درصد متعلق به آلمان و 40 درصد متعلق به ایران است.

معاون وزیر و رئیس کل سازمان سرمایه‎گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران، بعد از بازدید از این مجموعه در نشستی با سرمایه‌گذاران خارجی، به مسائل و مشکلات آنان پرداخت.

خزاعی در این جلسه گفت: سرمایه‎گذاران ملاحظه حضور بنده و استاندار مرکزی را نکنند و مشکلات خود را به طور شفاف بازگو کنند.

در این جلسه تعدادی از سرمایه گذاران مشکلات خود را بازگو کرده که مهمترین انها امکاف دسترسی راحت‎تر به ارز خارجی، گواهینامه‎های سرمایه‎گذاران و مشکلات مالیاتی و شفاف‌سازی در سیستم اداری بود.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 330724