بازهم حادثه مرگ‌آور دراتوبان قم ـ تهران
شنبه ۳۰ شهريور ۱۳۹۲ ساعت ۰۹:۱۸
معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم گفت: بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری با گاردریل در اتوبان قم ـ تهران سه نفر مجروح شدند و یک نفر جان باخت.
عرش نیوز ؛
مهدی فراهانی در گفت‌وگو با خبرنگار فارس، با تبیین حوادث 48 ساعت گذشته، اظهار داشت: بر اثر برخورد یک دستگاه خودروی سواری با جدول در بلوار زائر، سه سرنشین خودروی سواری مجروح شدند.

 
وی افزود: اورژانس 115 پس از اطلاع از وقوع این حادثه به سرعت در محل حادثه حضور یافته و پس از انجام خدمات درمانی اولیه بر روی مجروحان، آنها را به یکی از مراکز درمانی در سطح شهر انتقال دادند.

 
معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی استان قم با تاکید بر اینکه بخشی از آمار تصادفات ترافیکی در قم به موتور سواران اختصاص دارد، گفت: تصادف دو دستگاه موتورسیکلت در خیابان دانیال چهار مجروح به دنبال داشت.

 
وی تصریح کرد: مجروحان این حادثه پس از دریافت خدمات درمانی اولیه برای درمان قطعی به مراکز درمانی در سطح شهر انتقال یافتند.

 
این مقام مسئول حادثه خیابان آذر را مورد توجه قرار داد و بیان داشت: بر اثر سقوط از موتورسیکلت سه نفر مصدوم شدند که پس از دریافت خدمات درمانی اولیه برای درمان قطعی به مراکز درمانی منتقل شدند.

 
وی با اشاره به برخورد سواری با گاردریل در اتوبان قم ـ تهران گفت: در این حادثه سه نفر مجروح شدند که به مراکز درمانی انتقال یافتند که بر اساس گزارشات واصله وضعیت یکی از آنان بسیار وخیم اعلام شده است.

 
فراهانی ادامه داد: مجروحان با دو دستگاه آمبولانس به مراکز درمانی انتقال یافتند که یک نفر از دیگر سرنشینان این خودرو که خانمی حدود 40 ساله بود، دردم فوت کرد.

 
وی همچنین به تصادف اتوبان قم ـ کاشان اشاره و ابراز داشت: بر اثر تصادف دو دستگاه خودروی سواری پنج نفر مصدوم شدند که با دو دستگاه آمبولانس اورژانس 115 به مراکز درمانی انتقال یافتند.

 
معاون مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی ادامه داد: بر اثر سقوط موتورسیکلت در خیابان خاکفرج پنج نفر مصدوم شدند که در بین آنان کودکی 15 ماهه نیز به چشم می‌خورد.

 
*پنج مجروح در محور قم ـ سلفچگان

 
وی در بخش دیگری از سخنان خویش به وقوع برق گرفتگی در جاده کوه سفید اشاره و ابراز داشت: در این حادثه یک مرد حدود 50 ساله فوت کرد.

 
فراهانی همچنین از واژگونی یک دستگاه خودروی سواری در محور سلفچگان خبر داد و گفت: بر اثر وقوع این حادثه پنج نفر مصدوم شدند که توسط دو دستگاه آمبولانس اورژانس 115 به مراکز درمانی انتقال یافتند.
کد مطلب: 128198