توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نباید بازیکنانی را که مشکل کارت پایان خدمت دارند از فوتبال محروم کرد
پنجشنبه ۱۳ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۲۸
تبریز- سرمربی تیم فوتبال استقلال خوزستان با بیان اینکه استقلال خوزستان سه بازیکن محروم به خاطر کارت پایان خدمت دارد، گفت: نباید بازیکنانی را که مشکل کارت پایان خدمت دارند از فوتبال محروم کرد.
به گزارش عرش نیوز، عبدالله ویسی عصر پنج شنبه بعد از تساوی تیمش برابر تیم گسترش فولاد در جمع خبرنگاران با بیان اینکه هر دو تیم خوب کار کردند و برای سه امتیاز به میدان آمده بودند، افزود: ما در استقلال خوزستان نیز برای کسب تمام امتیازات به تبریز آمده بودیم ولی به این یک امتیاز هم راضی هستم.

وی با تاکید بر اینکه از بازی بازیکنانم راضی هستم، ادامه داد: بازیکنان شایسته گسترش فولاد نیز نماینده خوبی برای تبریز هستند که خوب فوتبال بازی می کنند و امروز نیز آنها خوب ظاهر شدند.

ویسی در ادامه این کنفرانس خبری با اشاره به اینکه بازیکنان خریداری شده در بازی امروز خوب بودند، گفت: سید صالحی خوب بازی کرد و توانست گل هم بزند.

وی در پاسخ به سوال یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه چرا استقلال صنعتی بازیکنان بومی کمی دارد، ابراز داشت: فوتبال حرفه ای است و این مسائل جایی ندارد چراکه بازیکنان آزاد هستند و به هر تیمی که قرار داد خوبی با بازیکن ببندد به آن تیم می روند همچون عبدالله کرمی که به سپاهان اصفهان رفت.

در ادامه رقابت های هفته شانزدهم لیگ برتر فوتبال کشور تیم فوتبال گسترش فولاد در ورزشگاه بنیان دیزل (اختصاصی گسترش فولاد) به مصاف استقلال صنعتی خوزستان رفت که در نهایت دو تیم با تساوی دو بر دو زمین بازی را ترک کردند.
منبع: مهر
کد مطلب: 338591