توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده تیم پینگ پنگ اراک به مدال طلا کسب کرد
شنبه ۲۹ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۷:۴۳
مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک گفت: در دهمین دوره مسابقات بین‌المللی پینگ‌پنگ کاپ فجر و در مسابقات پینگ پنگ دوبل نوجوانان کشور در بخش انفرادی نماینده تیم شهرداری موفق به کسب مدال طلا شد.
به گزارش عرش نیوز: محمدرضا عزیزمحمدی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در اراک، با اشاره به برگزاری دهمین دوره مسابقات بین المللی پینگ پینگ پنگ کاپ فجر در قزوین اظهار داشت: این دوره از مسابقات که به میزبانی قزوین برگزار شد با حضور نمایندگانی از کشورهای قزافستان، قرقیزستان، ایران، پاکستان، روسیه، ازبکستان و تاجیکستان انجام شد.

وی‌افزود: در این مسابقات در بخش انفرادی مرتضی رضایی بازیکن تیم شهرداری اراک توانست با حضور در مسابقات و به نمایندگی این تیم در مسابقات انفرادی دوبل نوجوانان مدال طلای این بازی ها را از آن خود کند.

مدیرعامل باشگاه فرهنگی ورزشی شهرداری اراک تصریح کرد: شهرداری اراک توانسته تاکنون در رشد و توسعه ورزش استان گام بردارد و بتواند در بیشتر رشته ها عناوین خوبی را کسب کند که در این رشته نیز کسب مدال طلا توسط بازیکن این تیم‌ بسیار مهم و مورد توجه است.

عزیزمحمدی بااشاره به اینکه باید تلاش شود تا ورزشکاران بومی جذب رشته های ورزشی شوند گفت: این استان دارای ظرفیت و توانمندی بسیار بالایی در رشته‌های ورزشی بوده که باید با استفاده از مربیان مجرب بتوانیم جایگاه ورزش استان را تثبیت کنیم.

وی افزود: در مسابفات تیمی‌جوانان نیز تیم ملی ایران توانست مقام دوم مسابقات‌بین‌المللی فجر(کاپ ایران) را کسب کندو مدال نقره این مسابقات را به خود اختصاص دهد و باید تلاش شود تا با همکاری و مساعدت مسئولان بتوانیم شاهد درخشش بیشتر تیم های ورزشی باشیم.

منبع: تسنیم
کد مطلب: 345395