توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
تمجیدی:
شورای آموزش و پرورش بهترین بستر برای اجرای سیاستهای آموزشی است
پنجشنبه ۲۵ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۶:۳۸
زنجان - مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: شوراهای آموزش و پرورش بهترین بستر برای اجرای این سیاست‌های آموزشی است که در این راستا باید از این ظرفیتها به نحو احسن استفاده کرد.
به گزارش عرش نیوز: مرتضی تمجیدی ظهر پنجشنبه در همایش شوراهای آموزش و پرورش افزود: شوراهای آموزش و پرورش بهترین بستر برای توسعه مشارکت‌های مردمی است و باید این شورا بیش از بیش تقویت شود.

وی اظهار داشت: در جلساتی که در آموزش و پرورش تشکیل شده ۷۴ مصوبه وجود داشت که از این تعداد ۷۲ درصد مصوبات اجرایی شده است.

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان گفت: در مجموع در جلساتی که در شوراهای شهرستانها تشکیل شده هزار و ۱۶۸ مصوبه به تصویب رسیده که از این تعداد ۸۱ درصد این مصوبات اجرایی شده است.

تمجیدی تاکید کرد: ۲۴ تا ۳۰ دی ماه در تقویم کشورمان به عنوان هفته شوراهای آموزش و پرورش نامگذاری شده است.

وی یکی از سیاست‌ها و محورهای وزارت آموزش و پرورش را توسعه مشارکت‌های مردمی عنوان کرد و گفت: در شکل گیری رفتار فردی و اجتماعی عوامل مختلفی تاثیر دارد و برای حل مسائل فرهنگی و اجتماعی نیز به نگرش سیستمی نیازمی باشد.

مدیر کل آموزش و پرورش استان زنجان یاد آورشد: شورای آموزش و پرورش در مقایسه با سایر فعالیت‌ها با عنوان مشارکت‌های مردمی جامع‌ترین شکل مشارکتی دارد و باید از این ظرفیت ها برای رسیده به اهداف علیه استفاده کافی را داشت.

تمجیدی گفت: طی یک سال گذشته جلسات مختلفی در سطح استان و مناطق مختلف آن برگزار شده و تاکنون در این زمینه ۱۱ جلسه مختلف تشکیل شده و استاندار و نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان حضور داشته اند.

منبع: مهر
کد مطلب: 355790