توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
از هادی محمدی گله‌مندم، او اشتباهات زیادی داشت
قلعه‌نویی: با کرار برخورد می‌کنم و شاید حتی عذر او را بخواهم/ رفیعی برود خودم برای او میهمانی خداحافظی می‌گیرم
يکشنبه ۱۲ دی ۱۳۹۵ ساعت ۰۰:۴۸
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی از عملکرد تیمش در دیدار مقابل ذوب‌آهن اصفهان ابراز رضایت کرد و گفت: صددرصد با کرار برخورد خواهم کرد.
به گزارش خبرگزاری عرش نیوز، امیر قلعه‌نویی پس از پیروزی 3 بر 2 تیمش مقابل ذوب‌آهن اصفهان در مرحله نیمه نهایی جام حذفی اظهار داشت: سوای از نتیجه باید به فوتبال ایران تبریک بگویم. جدا از نتیجه، این بازی سالیان سال در ذهن هواداران می‌ماند. با این نتیجه هیچ چیز از ذوب‌آهن و مربی خوبش کم نمی‌شود، اما کار ما نباید به اینجا می‌کشید. ما با دو اشتباه بچه‌گانه گل خوردیم و اصلاً نباید کار به اینجا می‌کشید. ما باید گل سوم را هم به ثمر می‌رساندیم.

وی با اشاره به رفتارهای کرار جاسم، هافبک عراقی‌اش که از روی نیمکت اخراج شد، خاطرنشان کرد: من با کرار صددرصد برخورد خواهم کرد. این‌طور نیست که او برای خودش هر کاری دوست دارد، انجام بدهد. به شدت با او برخورد خواهم کرد.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی یادآور شد: فوتبال ایران کیفیت بالایی دارد و فقط باید زمین چمن مناسبی در اختیار تیم‌ها قرار بگیرد. امروز همه یک فوتبال زیبا دیدند، در حالی که شاید چمن ورزشگاه فولادشهر هم آنقدر کیفیت نداشت. من حال زیاد خوبی هم ندارم و زیاد نمی‌توانم صحبت کنم.

قلعه‌نویی در خصوص برنامه تراکتورسازی برای نیم‌فصل دوم لیگ برتر هم گفت: ما مأمور به تکلیف هستیم و نتیجه دست آن بالایی است. با تقویتی که خواهیم کرد، صددرصد بهتر از نیم‌فصل اول نتیجه می‌گیریم.

وی با اعلام اینکه تمرینات تیمش به مدت دو روز تعطیل خواهد شد، اظهار داشت: ما خواهان برگزاری اردو در نیم‌فصل هستیم.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز همچنین تصریح کرد: ضمن ستایش بازیکنانم باید از مردم خوب تبریز و هواداران تراکتورسازی تشکر کنم. همچنین باید بگویم باشگاه ذوب‌آهن یکی دیگر از سرمایه مربیگری ایران یعنی مجتبی حسینی را معرفی کرد.

امیر قلعه‌نویی همچنین در نشست خبری پس از پایان بازی نیز اظهار داشت: باید به فوتبال ایران تبریک بگویم. در این چند سال یک بار در بازی استقلال و پرسپولیس و یک بار هم در این بازی مردم از دیدن بازی فوتبال لذت بردند. افسوس می‌خورم که هادی محمدی اشتباه بچگانه‌ای کرد. از طرفی باید بگویم که با کرار جاسم برخورد خواهیم کرد و حتی ممکن است عذر او را بخواهیم. به مجتبی حسینی هم تبریک می‌گویم که با بازیکنان جوان خوب کار می‌کند.

وی افزود: واقعاً خدا کمک کرد که بازی را بردیم. جو استادیوم هم خوب بود. امیدوارم در فوتبال‌مان چنین فضایی تکرار شود. قشنگی فوتبال به این چیزهاست و از تماشاگران حاضر در ورزشگاه تشکر می‌کنیم. بازیکنانم را ستایش می‌کنم، اما فکر کنم در این شرایط دریافت گل از روی نقطه پنالتی و بازگشت به بازی لطف خدا بود. از هادی محمدی گله‌مند هستم، چون در دو سالی که در تیم ذوب‌آهن بازی کرد، هیچ اشتباهی نکرد، اما در بازی امروز اشتباهات زیادی داشت. توپ از او گذشته بود و نیازی نبود چنین اشتباهی کند.

«هر بار که وقت آزاد پیدا می‌کردم بازی‌های ذوب‌آهن با یحیی گل‌محمدی را می‌دیدم و این بار هم دیدارهای ذوب‌آهن با هدایت حسینی را می‌بینم»، سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با بیان این جمله در خصوص داوری دیدار ذوب‌آهن - تراکتورسازی گفت: داوری خوب بود، اما فکر کنم روی مهدی کیانی پنالتی شد. زرگر به قشنگی بازی اضافه کرد، اما روی کیانی مرتکب پنالتی شدند و او ندید. در مجموع به گروه داوری تبریک می‌گویم. داوران نمایش خوبی از خودشان نشان دادند.

قلعه‌نویی در مورد اینکه آیا با صعود به فینال جام حذفی انگیزه‌های خودتان را در لیگ از دست نمی‌دهید، گفت: فاصله زیادی بین لیگ و فینال حذفی وجود دارد. ما دو روز به تیم استراحت می‌دهیم. خلاصه ما هم حق داریم از بردمان لذت ببریم، اما پس از آن باید به فکر بازی با استقلال خوزستان باشیم. خوشبختانه دو بازیکن به ما اضافه شده‌اند و با وضعیت بهتری نیم‌فصل را آغاز می‌کنیم.

وی با بیان اینکه تلاش خواهند کرد جام حذفی را از ذهن خود خارج کنند، گفت: می‌خواهیم با توجه به اینکه 10 ، 12 روز تا بازی بعدی ما در لیگ باقی مانده است، اردویی برگزار کنیم تا هماهنگی‌مان بیشتر شود.

سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز درباره بی‌انضباطی‌های کرار جاسم تصریح کرد: کرار در این بازی خوب بود، اما ممکن است مشکلات درونی داشته باشد. حتماً با او برخورد خواهیم کرد.

قلعه‌نویی در واکنش به این سؤال که ظاهراً سروش رفیعی پس از پایان بازی از هواداران تراکتورسازی خداحافظی کرده است، گفت: دست خود سروش است که بماند یا برود. اگر خواست برود، با هزینه خودم برای او میهمانی خداحافظی می‌گیرم. امیدوارم سروش هر جا که خواست برود، موفق باشد./تسنیم
کد مطلب: 391394