توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
عضو فراکسیون رهروان ولایت مجلس:
داعش توطئه جدید برای جلوگیری از رشد ملت‌های اسلامی است
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۰
عضو فراکسیون اصولگرایان رهروان ولایت مجلس با اشاره به اینکه داعش توطئه جدید دستگاه‌های اطلاعاتی کشورهای غربی و سلفی عرب است، گفت: کشورهای مخالف توسعه دنیای اسلام در تلاشند تا با تروریسم مانع رشد ملت‌های اسلامی شوند.

به گزارش عرش نیوز،سیدسعید حیدری‌طیب اظهار داشت: گروه تروریستیداعش توطئه جدید دستگاه‌های اطلاعاتی کشورهای غربی و سلفی عرب بوده که با هدف مقابله با بیداری اسلامی شکل گرفته است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: دموکراسی و انتخابات از نمادهای رشد بیداری اسلامی بوده و برخی از کشورهای مخالف توسعه دنیای اسلام در تلاشند تا با تروریسم مانع رشد ملت‌های اسلامی شوند.

حیدری‌طیب با اشاره به قیام مردم عراق علیه داعش، خاطرنشان کرد: عراقی‌ها به‌خوبی می‌دانند که هدف اصلی داعش تبدیل عراق به افغانستان و سوریه دیگر است که براساس این امر علمای اهل سنت و شیعه در اعلام جهاد علیه این پدیده خطرناک وحدت نظر پیدا کرده‌اند.

وی با بیان اینکه کشورهای غربی در برابر داعش سکوت کرده و برخورد شعاری دارند، گفت: تروریسم حاصل سیاست‌های این کشورها بوده و این در حالی است که این کشورها در مقابله با آفت تروریست‌ها و سلفی‌گری در خاورمیانه به شعار بسنده کرده‌اند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس با بیان اینکه پیش‌بینی می‌شود که در آینده‌ای نزدیک تروریسم داعش دامن‌گیر مدافعان گذشته و حال آنها شود گفت: سازمان‌های بین‌المللی باید با کمک به مردم عراق مانع تبدیل این کشور به افغانستان و سوریه دیگری شوند./فارس

کد مطلب: 273395