توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فعالیت 100 عکاس و فیلمبردار دارای پروانه در سمنان
يکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۰:۵۹
مدیر اجرایی اتحادیه عکاسان و چاپخانه داران شهرستان سمنان از فعالیت 100 عکاس و فیلمبردار دارای پروانه در این شهرستان خبر داد.
به گزارش عرش نیوز به نقل از مرآت، فاطمه شایسته مدیر اجرایی اتحادیه عکاسان و چاپخانه داران شهرستان سمنان در گفتگو با خبرنگار قومس با بیان اینکه تعداد 100 عکاس و فیلمبردار دارای مجوز در سطح شهرستان سمنان در حال فعالیت هستند، افزود: آماری از تعداد فعالان بدون مجوز در شهرستان وجود ندارد.
مدیر اجرایی اتحادیه عکاسان و چاپخانه داران شهرستان سمنان افزود: دارا بودن متراژ مجاز، مدرک فنی و حرفه ای و تاییدیه اماکن برای صدور مجوز عکاسی الزامی است.
وی با اشاره به الزامی بودن کارت فیلمبرداری برای فعالیت در مجالس بیان کرد: عکاس آقا نمی تواند در مجالس بانوان فعالیت کند و بالعکس.
شایسته با اشاره به وجود تعرفه مشخص برای برخی فعالیتهای عکاسی، افزود: انجام برخی خدمات مانند مجالس به صورت توافقی انجام می شود.
مدیر اجرایی اتحادیه عکاسان و چاپخانه داران شهرستان سمنان در خصوص نوع تخلفات عکاسی گفت: بیشتر اعتراضات مردمی در زمینه حرفه عکاسی مربوط به کیفیت کار و نرخ قیمتها ست.
وی با بیان اینکه حدود 70 چاپخانه در سطح شهرستان سمنان مشغول فعالیتند، اظهار کرد: برای گرفتن مجوز چاپخانه، مقدار متراژ و تاییدیه اماکن ضروری است.
انتهای پیام/
کد مطلب: 392294
 
 


پربازدیدترین