توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استقرار۳۰ هیئت و موکب در مرز شلمچه برای خدمت رسانی به زائران حسینی
دوشنبه ۱۰ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۳۶
رئیس اداره تبلیغات اسلامی خرمشهر گفت: بیش از ۳۱ هیئت و تکیه در محل پارکینگ یادمان شلمچه مستقر شدند و این هیئت‌ها به طور تقریبی روزانه ۳۰ هزار پرس غذا در میان زائران توزیع می‌کنند.

به گزارش عرش نیوز؛حجت الاسلام و المسلمین عادل رویوران اظهار داشت: کمیته تبلیغات و ساماندهی تکایا و هیئت‌های محلی در مرز شلمچه مستقر شده است.

وی با بیان اینکه بیش از 31 هیئت و تکیه در محل پارکینگ یادمان شلمچه مستقر شدند، گفت: این هیئت‌ها به طور تقریبی روزانه 30 هزار پرس غذای گرم میان زائران توزیع می‌کنند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی خرمشهر با اشاره به حال و هوای مرز شلمچه عنوان کرد: 12 هیئت مذهبی با نصب بیرق‌ها و برپایی موکب در حال خدمت رسانی به زائرین هستند و 500 بیرق حسینی در طول مسیر نصب شدند.

وی با بیان اینکه برنامه‌های فرهنگی در این روز‌ها انجام می‌شود، افزود: این برنامه‌ها در قالب نصب بنر، توزیع کارت‌های ادعیه، بروشور و کتابچه در حال انجام است.

حجت الاسلام والمسلمین رویوران اظهار داشت: مراسم زیارت عاشورا، زیارت وارث، زیارت ناحیه مقدسه و زیارت اربعین از دیگر برنامه‌های ما برای زائرین ایرانی است.

وی با بیان اینکه یکی از محورهای اساسی در قیام کربلا اقامه نماز اول وقت است، گفت: به همین دلیل با اعزام مبلغین در سه نوبت صبح، ظهر و مغرب نمازهای پنج گانه زائران به صورت جماعت اقامه می‌شود.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی خرمشهر عنوان کرد: برخی از مبلغین هم با حضور در چادرهای هلال احمر و هیئات مذهبی مستقر به ارائه مشاوره‌های اعتقادی و اجتماعی برای همه زائرین می‌پردازند.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 336700