توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
تحولات امروز فرانسه سناریوی مستکبران علیه اسلام را فاش کرده است
چهارشنبه ۲۴ دی ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۵
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: تحولات امروز فرانسه سناریوی مستکبران علیه اسلام را فاش کرده است

به گزارش عرش نیوز؛سردار محمدرضا نقدی دقایقی پیش در جمع خبرنگاران اظهار کرد: برگزاری همایش‌هایی نظیر بسیج مداحان در بیداری اسلامی و وحدت مردمی بسیار تاثیرگذار بوده و امروز ماموریت ما این است که این بیداری را ایجاد کرده و در این مسیر مستحکم قدم برداریم که این نیازمند مجاهدت بیشتر بسیجیان است.

وی در پاسخ به سئوال خبرنگاران مبنی بر تحلیلی وی از تحولات اخیر فرانسه و به آتش کشیدن مساجد و مکان‌های مقدس گفت: امروز سناریوی مستکبران لو رفته و این تحولات نشان می‌دهد که آنها چه نقشه‌ای دارند و پرده از اقدامات و برنامه‌های آنها برداشته است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: مسئله مهم این است که این سئوال جدی وجود دارد که آنها چرا گروگان‌های مسلمانی را که می‌گیرند به گفته خودشان زنده نمی‌ماند و می‌کشند، آیا هدف این نیست که می‌خواهند ارتباط آنها با مجموعه ‌های جاسوسی قطع شده و هیچ ارتباطی و ردپایی از سازمان آنها وجود نداشته باشد؟ آیا این همان سناریوهایی نیست که در مورد داعش نیز پیاده‌سازی کردند؟

سردار نقدی عنوان کرد: آنچه مسلم بوده در قضیه تحولات فرانسه سناریوی استکبار علیه اسلام لو رفته و پرده از داستان آنها برداشته است.


منبع:فارس

کد مطلب: 355402