توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
معاون آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری عنوان کرد
پایان پذیرش مرحله نخست مسابقات ورزشی دانش آموزان در شهرکرد
سه شنبه ۲۱ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۳۹
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری گفت: پذیرش مرحله اول بیست و پنجمین دوره مسابقات ورزشی مدارس دخترانه کشور با پذیرش ۲۵۵ ورزشکار و ۱۸۶ نفر از عوامل اجرایی در شهرکرد به پایان رسید.
عرش نیوز به نقل از تسنیم؛سید هاشم زمانیان اظهار کرد: پذیرش مرحله اول بیست و پنجمین دوره مسابقات ورزشی مدارس دخترانه کشور در شهرکرد به پایان رسید.

 
وی افزود: در این دوره از مسابقات در مرحله ثبت نام 500 نفر دانش آموز و عوامل اجرایی ثبت نام کرده بودند که 95 درصد از این ثبت نامی‌ها محقق شد.

 
معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری تعداد دانش آموزان پذیرش شده در این دوره از مسابقات را 255 نفر و عوامل اجرایی را 186 نفر اعلام کرد و گفت: این دوره از مسابقات با حضور شناگران و دو میدانی کاران از امروز آغاز می‌شود.

 
زمانیان با اشاره به اینکه 19 تیم در مسابقات شنا و 18 تیم در مسابقات دو و میدانی از سراسر کشور در این دوره از مسابقات شرکت می‌کنند، تصریح کرد: 29 نفر در رشته شنا و 18 نفر در رشته دو و میدانی از چهارمحال و بختیاری در این دوره از مسابقات شرکت می‌کنند.

 
وی با بیان اینکه در دوره‌های قبلی این مسابقات در سال‌های گذشته، دانش آموزان دختر و پسر استان موفق به کسب بیش از 100 مدال قهرمانی شدند، گفت: امسال نیز امیدوار هستیم تیم‌های شنا و دو و میدانی دانش آموزان دختر استان مدال و رتبه‌های برتر کشور را از آن خود کنند.
کد مطلب: 295409