توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
برتری کاله مازندران در برابر آرارات تهران، کاله در تعقیب صدرنشینی
شنبه ۲۰ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۴۹
تیم بسکتبال کاله مازندران با برتری بر آرارات تهران در لیگ دسته اول بسکتبال کشور به تعقیب صدرنشینان ادامه داد.
به گزارش عرش نیوز؛هفته چهاردهم رقابت‌های لیگ دسته اول بسکتبال باشگاه‌های کشور جمعه شب با انجام چند مسابقه در نقاط مختلف کشور برگزار شد که در یکی از این بازی‌ها تیم کاله مازندران برابر آرارات تهران به پیروزی رسید.

در این مسابقه که در سالن شهید سردار سجودی بابل برگزار شد تیم کاله مازندران با استفاده از امتیاز میزبانی خود موفق عمل کرد و توانست حریف تهرانی خود را 61 بر 50 از پیش رو بردارد.

در کوار‌تر اول، کاله بازی را با اشتباهات فردی بسیار زیاد آغاز کردند و حریف تهرانی ‌‌نهایت استفاده را از اشتباهات فردی نماینده مازندران برد و با نتیجه 16بر9 کوار‌تر اول را به به سود خود به پایان رساند.

در کوار‌تر دوم تیم آرارات حمله‌های تاخیری را در دستور کار خود قرار داد و با امتیاز 29بر23میزبان خود را شکست داد. تا کاله در آستانه شکستی غیر منتظره در خانه قرار بگیرد اما سرنوشت مسابقه به گونه دیگری رقم خورده بود.

در نیمه دوم بازی آرارات با پرتاب‌های سه امتیازی بازی را به دست گرفت و با نتیجه 42بر34 از کاله مازندران پیشی گرفت تا در یک قدمی فتح این بازی و کسب 2 امتیاز ارزشمند در بابل قرار گیرد اما در کوار‌تر چهارم به ناگاه همه چیز تغییر کرد.

در یک چهارم انتهای مسابقه کاله مازندران با تغییر تاکتیک و کاهش اشتباهات فردی و درخشش علی نصیری بازیکن 18 ساله خود توانست علاوه بر جبران اختلاف، در ‌‌نهایت با حساب 61 بر 50 فاتح این بازی شود.

تیم بسکتبال کاله مازندران در انتهای هفته پانزدهم لیگ دسته اول بسکتبال با کسب 11 پیروزی، 3 شکست و 25 امتیاز پس از شیمیذر تهران و شهرداری اراک که هر دو 26 امتیازی هستند در رده سوم جدول قرار گرفته است.

آرارات هم با کسب 5 پیروزی، 8 شکست و 17 امتیاز در رده هشتم جدول حضور دارد و در زمره تیم‌های انتهای جدولی به حساب می‌آید.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 353305