توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان یزد:
مرکز جوار کارگاهی در کارخانه الکترود یزد راه‌اندازی شد
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۸:۵۸
یک مرکز جوار کارگاهی امروز با حضور مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان یزد در کارخانه الکترود یزد راه‌اندازی شد.

به گزارش عرش نیوز،مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان یزد مراسم افتتاح مرکز جوار کارگاهی کارخانه الکترود یزد اظهار داشت: مراکز جوار کارگاهی با هدف آموزش شاغلان در صنایع همگام با فناوری روز جهانی در استان یزد راه‌ندازی می‌شود و این مرکز نیز به منظور دستیابی کارکنان به دانش‌های روز راه‌اندازی شده است.

حبیب‌الله کارگر بیان کرد: این مرکز ارتقای سطح مهارت کارگران با توجه به رویکرد سیاست‌های اقتصادی کشور مبتنی بر اقتصاد دانش‌بنیان را دنبال می‌کند.

وی، صیانت و نگهداری نیروی کار و ارتقای مهارت کارگران را از طریق ایجاد مراکز آموزش جوار کارگاهی و آموزشی در حین انجام کار، بسیار مفید دانست و افزود: در نهایت نیز آثار و ثمره این مراکز به کارگاه‌ها و صاحبان صنایع باز خواهد گشت.

مدیرکل فنی و حرفه‌ای استان یزد عنوان کرد: در مرکز جوار بین کارگاهی کارخانه الکترود، شناساندن آن همراه با توانمندسازی نیروی کار، به روز شدن نیروها، آموزش تکنیک‌های مورد نیاز با ارائه مجوز و گواهینامه معتبر انجام می‌شود.

وی عنوان کرد: اداره کل آموزش فنی و حرفه‌ای استان یزد برای آموزش صحیح نیروی کار و ارتقای مهارت کارگران، آمادگی توسعه آموزش‌های مهارتی در صنایع و صنوف سراسر استان را دارد.

کارگر خاطرنشان کرد: شعار مهارت‌آموزی کارگران همواره سرلوحه کار فنی و حرفه‌ای و معتقدیم کارگر دارای مهارت‌های فنی هم برای خود و هم برای جامعه و صنعت تاثیرگذار خواهد بود.

وی از واحدهایی که شرایط و آمادگی راه‌اندازی مراکز جوار کارگاهی را دارند، خواست: با هماهنگی با فنی و حرفه‌ای برای راه‌اندازی این کارگاه‌ها هرچه سریع‌تر اقدام کنند.

مدیرعامل کارخانه الکترود نیز در این مراسم با تأکید بر همکاری برای تأسیس مراکز جوار دیگر از اجرای آموزش‌های مهارتی استقبال کرد./فارس

کد مطلب: 273502