توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
معاون بنیاد مسکن خراسان شمالی:
طرح هادی ۳۷ روستای خراسان شمالی به بهره‌برداری رسید
يکشنبه ۱۶ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۱۰:۵۶
معاون عمران روستایی بنیاد مسکن ‌خراسان‌ شمالی گفت: در سفر مقام معظم رهبری، تامین اعتبار برای اجرای طرح هادی ۵۰ روستا در این استان مورد موافقت قرار گرفت که تاکنون طرح هادی ۳۷ روستا به بهره‌برداری رسیده است.

به گزارش عرش نیوز؛علی‌اکبر صابری اظهار داشت: اجرای مصوبات سفر معظم انقلاب به این استان در بخش طرح‌های هادی روستایی، امسال به اتمام می‌رسد.

وی افزود: از محل اعتبارات سفر رهبری 200 میلیارد ریال اعتبار مصوب شده بود که تاکنون 170 میلیارد ریال از این رقم جذب و هزینه شده است.

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان‌ شمالی اظهار کرد: جذب 30 میلیارد ریال باقیمانده نیز در دست پیگیری است که امید می‌رود تا پایان سال مالی جاری به دست برسد و طرح هادی ناتمام 13 روستای باقیمانده نیز به سرانجام برسد.

وی توضیح داد: اجرای مصوبات سفر رهبری، درصد بهره‌مندی روستاییان استان از شاخص طرح هادی را هفت درصد ارتقا داده است.

صابری تصریح کرد: با بهره‌برداری از طرح‌های هادی مصوب سفر معظم له، درصد بهره‌مندی روستاییان از این شاخص به 36 درصد می‌رسد.

معاون عمران روستایی بنیاد مسکن انقلاب اسلامی خراسان‌ شمالی گفت: مطالعه طرح هادی 50 روستای استان از اعتبارات امسال توسط این بنیاد آغاز می‌شود.

صابری اظهار داشت: هم‌اکنون طرح هادی 557 روستای استان تهیه‌شده است که با انجام مطالعه روستاهای مزبور در سال مالی جاری، درصد روستاهای دارای طرح هادی استان به 85 درصد افزایش می‌یابد.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 339509