توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نخستین یادنامه شهدای آماد و پشتیبانی یزد رو‌نمایی می‌شود
پنجشنبه ۲۵ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۱۳:۴۶
نخستین یادنامه شهدای آماد و پشتیبانی یزد همزمان با دومین یادواره شهدای آماد و پشتیبانی سپاه الغدیر استان یزد رو‌نمایی می‌شود.
به گزارش عرش نیوز، نخستین یادنامه شهدای آماد و پشتیبانی سپاه الغدیر استان یزد با ویژگی‌های جذاب همزمان با دومین یادواره ۱۰۰ شهدای آماد و پشتیبانی سپاه الغدیر استان یزد رونمایی می‌شود.

این یادنامه به صورت کامل تمامی روزها و مناسبت‌های سال را در بر می‌گیرد و علاوه بر آن، ویژگی‌های خاصی در زمینه هشت سال دفاع مقدس و مناسبت‌های مختلف دینی و ملی دارد.

از جمله ویژگی‌های این سالنامه، می‌توان به معرفی شهدای آماد و پشتیبانی سپاه الغدیر استان یزد اشاره کرد که در روز ولادت آنها این ویژگی‌ها بیان شده است.

به عنوان مثال در صورتی که شهیدی در اول فروردین متولد شده، تصویر شهید در این روز ثبت می‌شود و در زیر این تصویر، یک خاطره، یا بخشی از وصیت نامه و یا موضوع دیگری در ارتباط با این شهید منتشر می‌شود.

همچنین این اقدام در روز شهادت این شهدا هم انجام شده و هر شهید در هر روزی که به شهادت رسیده باشد، تصاویر مربوط به وی در این روز منتشر شده است.

یکی از مهمترین ویژگی‌های این یادنامه این است که مربوط به سال خاصی نیست و در تمام سال‌ها قابل استفاده است و تنها به بیان روز و مناسبت آن روز اشاره شده و در هر روز شهید مربوط به همان روز معرفی شده است.

استفاده کنندگان از این یادنامه می‌توانند مهمترین مطالب، خاطرات و مطالبی که از آن در تمام سالها استفاده می‌کنند را در صفحات مربوطه ثبت نمایند.

این یادنامه امشب و همزمان با برگزاری دومین یادواره ۱۰۰ شهدای آماد و پشتیبانی سپاه الغدیر استان یزد و ۲۶۶ شهید شهرستان بافق رونمایی می‌‌‌شود./تسنیم
کد مطلب: 259904