توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
امید ۷۰۰ زندانی برای رهایی ، به جشن شاخه های امید
شنبه ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۴۸
رئیس کانون اصلاح و تربیت چهارمحال و بختیاری گفت: فردا همزمان با ولادت امام جواد (ع) و با حضور خیران نیکوکار این استان ، جشن شاخه‌های امید در شهرکردبرای رهایی ۷۰۰ زندانی جوان و نوجوان برگزار خواهد شد.
به گزارش عرش نیوز، علی اصغر زارع ، اظهار کرد: همزمان با سالروز ولادت حضرت امام محمدتقی(ع) و نیز ولادت حضرت علی(ع) ، مسئولان زندان شهرکرد و جمعی از خیران با هدف آزادی ۷۰۰ زندانی از بند ، جشن شاخه‌های امید در کانون اصلاح و تربیت استان چهارمحال و بختیاری برگزار می‌کنند.

وی افزود: جشن شاخه‌های امید فردا با شرکت خیران این استان و با هدف فرهنگ‌سازی کمک به فعالیت‌های فرهنگی، تربیتی و هنری در کانون اصلاح و تربیت استان برگزار می‌شود.

رئیس کانون اصلاح و تربیت چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه هدف دیگر از جشن فردا ارتقای خدمات رفاهی به این مرکز است ، گفت: حضور مادی و معنوی خیران علاوه بر قوت قلب باعث فرهنگ سازی و کمک به رشد این مراکز است، بطوری که هرساله افراد بیشتری در این مراسم شرکت می کنند.

زارع افزود: این جشن باشکوه با همکاری معاونین استاندار، دادستان شهرستان‌های استان، جمعی از مدیران و مسئولین اجرایی استان برنامه‌ریزی و آماده اجرا می‌شود.

رئیس کانون اصلاح و تربیت چهارمحال و بختیاری با دعوت از تمام خیران استان برای شرکت در این جشن خاطرنشان کرد: افرادی که در این مراکز نگهداری می‌شوند به دلیل داشتن مشکلات مالی ، برای رهایی از زندان نیازمند توجه بیشتر مردم متمکن و مسئولان هستند.

 جشن شاخه‌های امید روز شنبه بیستم اردیبهشت ماه سال جاری از ساعت ۱۷ تا ۱۹ در مجموعه کانون جنب زندان مرکزی شهرکرد و با حضور خیرین و نیکوکاران استان برگزار می‌شود
منبع:تسنیم
کد مطلب: 256665