نماینده سمنان ، مهدیشهر و سرخه:
مردم در انتخابات ریاست جمهوری به دنبال مختاری هستند که لجوج نباشد
دوشنبه ۷ اسفند ۱۳۹۱ ساعت ۰۹:۳۵
نماینده مردم سمنان مهدیشهر و سرخه در مجلس شورای اسلامی،با اشاره به حساسیت های انتخابات پیش رو گفت: مردم در انتخابات ریاست جمهوری به دنبال مختاری هستند که لجوج نباشد .
مردم در انتخابات ریاست جمهوری به دنبال مختاری هستند که لجوج نباشد

به گزارش عرش نیوز به نقل از ایسنا منطقه سمنان، علیرضا خسروی در سومین گزارش مردمی در جمع مردم مسجد اهل بیت(ع) سمنان، با بیان اینکه انتخابات ریاست جمهوری و شورای اسلامی شهر و روستا از دو جهت دارای اهمیت هستند، گفت: مردم هم باید مملکت خود را به دست فردی بسپارند که بتواند کشور را از شرایط بحرانی عبور دهد و هم باید شهر خود را به دست افرادی بسپارند که به دنبال عمران و آبادانی آن باشند.

وی افزود: حضور حداکثری مردم در انتخابات سال آینده، بزرگترین امنیت را به انقلاب اسلامی هدیه خواهد داد، و این امنیت جز در سایه آرامش جامعه به وجود نخواهد آمد.

وی اضافه کرد: بیان موفقیت ها و دستاوردهای بزرگ نظام و حفظ آرامش در جامعه زمینه ساز حضور حداکثری مردم در انتخابات سال آینده است، فلذا اگر جایی سخنرانی می کنیم و گزارش عملکرد می دهیم دستاورد ها و موفقیت های کل نظام را بیان کنیم.

عضو کمیسیون عمران مجلس نهم ادامه داد: مردم در انتخابات سال آینده به دنبال انتخاب فردی اصلح که تابع سیاست ها و فرامین مقام معظم رهبری باشد، هستند، مردم به دنبال مختاری هستند که لجوج نباشد، مردم به دنبال انتخاب فردی مثل خودشان هستند که درد کشیده و محروم باشد.

خسروی با اشاره به بحث ورود زود هنگام به انتخابات،بزرگ نمایی مشکلات جامعه و سیاه نمایی و همچنین مطرح کردن انتخابات آزاد گفت: افرادی که وارد چنین بازی‌هایی شدند از نظر مردم بازنده هستند.

وی با بیان اینکه بقاء و نظام هر کشوری نیازمند اعتبار ملی و اعتماد ملی است افزود: اعتماد ملی یعنی اعتمادی که مردم به نظام دارند،اعتبار ملی نیز همان حضور مردم در انتخابات و رأی آنها به فرد اصلح است.

وی افزود:هر برگ رأی مردم یک سیلی محکم به صورت دشمنان و بدخواهان نظام است.

نماینده مردم سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس تأکید کرد: در انتخابات، شیوه های تکاوری و انفرادي جواب نمی دهد و باید زمینه حضور گسترده مردم در انتخابات فراهم شود و این مهم نیازمند حفظ آرامش در جامعه است.

خسروی همچنین با اشاره به مشکلات اقتصادی و گرانی گفت: اولویت اول مجلس، رفع مشکلات اقتصادی و بهبود معیشت مردم است و تا کنون حدود هفت الی هشت طرح ویژه در خصوص مسائل اقتصادی، اشتغال و ... در مجلس تهیه شده است که در کمیسیون ها در حال بررسی است.

وی با بیان اینکه رسیدگی به مشکلات اقتصادی مردم و وضعیت معیشتی و زندگی آنان از تأکیدات مقام معظم رهبری است افزود: در همین رابطه جلسات مختلفی بین دولت و مجلس تشکیل شده است و توجه ویژه آنها بر رفع مشکلات اقتصادی مردم است.

نماینده مردم سمنان مهدیشهر و سرخه با اشاره به اینکه اجرای قانون هدفمندی یارانه ها به صلاح کشور بود گفت: اجرای مرحله دوم این قانون مشروط بر این است که اولا تورم کنترل شده و دوماً نرخ ارز تثبیت و همچنین وضعیت بازار و گرانی و معیشت مردم ساماندهی شود و مردم از این وضعیت اقتصادی خارج شوند.

خسروي با بیان اینکه کشور ما دارای معادن و ذخایر بسیار ارزشمندی است گفت: روزانه با مصرف بیش از حد سوخت بهای  بسیاری از این ذخایر و معادن اتلاف شده و صرف یارانه ی سوخت می شود.

عضو کمیسیون عمران مجلس نهم تأکید کرد: در مرحله دوم هدفمندی یارانه ها باید به گونه ای برنامه ریزی شود تا پرداخت یارانه مصرف انرژی بین همه اقشار جامعه یکسان نباشد.

خسروی همچنین از اختصاص 172 میلیارد تومان اعتبار برای اجرای طرح های کشاورزی در استان سمنان خبر داد و گفت: از این مقدار 30 میلیارد تومان برای اجرای این طرح ها در شهرستان سمنان اختصاص یافته است که حدود 900 شغل ایجاد می کند.

وی پیگیری گازرسانی به روستا ها، راه اندازی فرودگاه سمنان، بهسازی ورودی ها و خروجی های شهر سمنان، بهسازی بافت اطراف حرم امامزاده یحیی(ع)سمنان، تکمیل پارک موزه دفاع مقدس، راه اندازی دانشکده خواهران و ... را از جمله اقدامات و پیگیری های خود در شهر سمنان عنوان کرد.

کد مطلب: 43876