توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
تلاش دشمن القای شعار" ما نمی‌توانیم" به ملت ایران است
چهارشنبه ۵ آذر ۱۳۹۳ ساعت ۰۸:۵۷
فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه تلاش دشمن القای شعار" ما نمی‌توانیم" به ملت ایران است، گفت: امروز اقتداری که در عرصه‌بین الملل داریم این اقتدار ناشی از تفکر بسیجی و دو عنصر ولایت و امات است.
به گزارش عرش نیوز؛سردار اسماعیل احمدی‌مقدم صبح امروز در صبحگاه مشترک نیروی انتظامی گیلان، با تسلیت ایام سوگورای امام حسین(ع)، اظهار کرد: امیدوارم همه ما از جمله یاران مکتب عاشورا و نهضت امام حسین(ع) باشیم.

وی با تبریک هفته بسیج، افزود: در چنین ایامی به فرمان امام خمینی(ره) فرمان تاریخی بسیج را صادر کردند و سبب عزت و اقتدار این انقلاب شدند.

فرمانده نیروی انتظامی با تبریک هفته نیروی دریایی، گفت: نیروی دریایی جمهوری اسلامی ‌در چنین ایامی نیروی دریای عراق را در کل جنگ از بین بردند و سبب شدن تا خلیف فارس همیشه خلیج فارس باقی بماند.

احمدی‌مقدم با گرامیداشتن یاد و خاطر همه شهدای انقلاب و دوران دفاع مقدس، تصریح کرد: همه شهدای بسیج، نیروی انتظامی، نیروی دریایی، سپاه و همه نهادهای نظامی و لشکری همه پاسداران جبهه حق هستند.

وی با بیان اینکه دشمن سعی دارد به هر شکل ممکن چهره‌ای غلط و نادرست را از اسلام به دنیا معرفی کند، خاطرنشان کرد: با شکل‌گیری گروه‌های داعش و تکفیری این تفکر را مشاهده می‌‌کنیم، این گروه‌ها تلاش می‌کنند که نشان دهند اسلام مخالف پیشرفت و تعامل با دیگران است و چهره‌ای خشن و زشتی از آن را ارائه می‌کنند.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه این ایده جدیدی از سوی دشمن نیست، گفت: دشمنان امام حسین(ع) که واقعه کربلا را آفریدند چنین تفکری داشتند در تاریخ یزیدیان و امویان چنین کاری کردند و به اسم اسلام به مردم ظلم کرده و از آن به حاشیه رفتند.

احمدی‌مقدم با بیان اینکه امروز دیدید که دشمنان در نقطه کوچکی که ایجاد کردند چه می‌کنند اما این برادران اهل سنت هستند که به دفاع پرداختند، افزود: ظهور گروه‌های تکفیری با این رفتار افراطی که از اسلام انجام می‌دهند، توطئه دشمن است.

‌فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه جمهوری اسلامی چهره‌های را از اسلام ارائه کرده که منطبق با عقل، آزادی، مردم سالاری است، گفت: مردم خودشان در صحنه حضور دارند و این حضور تنها در پای صندوق انتخابات نیست بلکه در تمام صحنه‌ها و عرصه‌های سیاسی، اجتماعی، فرهنگی و اقتصادی است.

‌وی با بیان اینکه تلاش دشمن القای شعار" ما نمی‌توانیم" به ملت ایران است، گفت: در همه مذاکرات هسته‌ای اظهار نظر مردم را دیدید و می‌شنوید، همه مردم ممکن است دارای سلایق مختلف باشند اما در دفاع از نمایندگان حکومت و نظام مشترک‌اند.

احمدی‌مقدم با اشاره مذاکرات هسته‌ای، افزود: اگر ایران دربرابر نماینده بلوک غرب ایستادگی می‌کند، سلاح آن عزم اراده است، روحیه بسیجی یعنی روحیه ایستادگی، فداکاری، پیشگام بودن، پیشتاز بودن، مخلص بودن، برای خدا کار کردن، نماد مبارزه و بسیج یعنی حکومت و مردم در کنار هم هستند.

احمدی‌مقدم با بیان اینکه  امروز اقتداری که در عرصه‌بین الملل داریم این اقتدار ناشی از تفکر بسیجی و دو عنصر ولایت و امات است، افزود: مردم در کنار ولایت و امامت هستند و هیچ گاه از هم دور نمی‌شوند، اسلام عزیز سبب عزت و سربلندی شده است.

فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه امروز کسی احساس نمی‌کند که می‌تواند سدی بین مردم و ولایت ایجاد کند، گفت: دشمن ‌پی‌برده مادامی که وحدت ملی و اراده قوی مردم وجود دارد هیچ کاری نمی‌تواند بکند.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 334767