توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نرم افزار «۱۹ دی» تولید شد
شنبه ۱۳ دی ۱۳۹۳ ساعت ۲۰:۳۸
قم - مدیر امور شعب موسسه مالی و اعتباری کوثر قم از تولید نرم افزار ۱۹ دی خبر داد و گفت: این نرم افزار در آستانه سالروز قیام خونین مردم قم طی مراسمی رونمایی می‌شود.
به گزارش عرش نیوز: مسعود اقدسی در نشست خبری که عصر شنبه در موسسه مالی اعتباری کوثر قم برگزار شد، اظهار داشت: چهارمین همایش ملی اعتبارات موسسه مالی اعتباری کوثر ۱۵، ۱۶ و ۱۷ دی ماه در شهر قم برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: این همایش با هدف بررسی عملکرد برنامه و بودجه اعتباری موسسه مالی اعتباری کوثر برگزار خواهد شد.

اقدسی تصریح کرد: از دیگر اهداف برگزاری این همایش در شهر قم این است که ظرفیت‌های نهفته استان قم را به مدیران ارشد موسسه مالی اعتباری کوثر بشناسانیم و در این راستا سقف اعتبارات بیشتری برای استان جذب کنیم.

مدیر امور شعب موسسه مالی و اعتباری کوثر قم اضافه کرد: در حاشیه همایش مدیر عامل موسسه مالی اعتباری کوثر و هیئت همراه با برخی مراجع دیدار خواهند داشت، و روز اول همایش استاندار قم سخنرانی خواهد کرد؛ یک شب مراسم زیارت حضرت معصومه(س) و شب دیگر نیز انس با جمکران را در برنامه‌های همایش خواهیم داشت.

وی عنوان کرد: روز ۱۷ دی ماه جمع بندی همایش و بازدید می‌دانی کار‌شناسان اعتباری کل کشور از موزه آستان مقدس حضرت معصومه(س) را خواهند داشت.

مدیر امور شعب موسسه مالی و اعتباری کوثر قم ادامه داد: در راستای فعالیت‌های فرهنگی، سال گذشته کاروانی که در ۱۹ دی ماه به دیدار رهبری عازم شدند توسط موسسه مالی اعتباری کوثر بیمه شدند؛ ۱۹ دی ماه امسال نیز پنج هزار نفربا سقف ۲۰۰ میلیون تومان دیه توسط این موسسه بیمه خواهند شد.

وی ابراز کرد: امسال خلأ یک برنامه نرم افزاری جامع و کامل در مورد واقعه بزرگ ۱۹ دی احساس می‌شد، لذا موسسه مالی اعتباری کوثر با همکاری و کمک ارگان‌هایی مانند استانداری، شهرداری، تولیت آستان مقدس حضرت معصومه(س)، شورای هماهنگی دفتر تبلیغات و... این نرم افزار را تولید کرده است.

اقدسی اضافه کرد: این نرم افزار چرایی قیام ۱۹ دی، اهداف آن، شهدای این قیام، سخنان مقام معظم رهبری در این مورد و مقالات، دست نوشته‌ها و مطالب دیگری را تحت پوشش قرار می‌دهد. که این نرم افزار در همایش اعتبارات موسسه مالی اعتباری کوثر با حضور استاندار رونمایی خواهد شد.

مدیر امور شعب موسسه مالی و اعتباری کوثر قم با بیان اینکه در شهر قم سه موسسه مالی اعتباری کوثرفعال هستند، گفت: ۲ شعبه این موسسه نیز در حال ساخت است که در دهه فجر افتتاح خواهد شد، قرار است سه شعبه دیگر نیزجهت خدمت رسانی اضافه شود.

راه اندازی سیستم تاک

وی ادامه داد: موسسه مالی اعتباری کوثر برای اولین بار سیستم تاک را برنامه ریزی کرده است که این سیستم تسهیلات الکترونیکی موسسه به مشتریانش است.

اقدسی افزود: این سیستم از یک بهمن ماه کلید خواهد خورد و مشتریان می‌توانند با دسترسی به اینترنت درخواست خود را ثبت کنند و تایید مدارک آن‌ها توسط همکاران این موسسه در کمتر از یک ساعت صورت خواهد گرفت تا وارد مراحل بعدی شود.

وی تصریح کرد: در واقع توسط این سیستم می‌توانیم حجم انبوهی از تقاضاهای مشتریان خویش را پاسخ دهیم.

برگزاری آزمون استخدامی موسسه کوثر

اقدسی عنوان کرد: اطلاع رسانی آزمون استخدامی موسسه مالی اعتباری کوثر قم از ابتدای بهمن ماه شروع خواهد شد و پذیرش در رشته‌های حسابداری، کامپیو‌تر، علوم بازرگانی و علوم بانکی خواهد بود البته به شرط اینکه معافیت پزشکی نداشته باشند.

مدیر امور شعب موسسه مالی و اعتباری کوثر قم خاطر نشان کرد: این آزمون قبل از پایان سال جاری برگزار خواهد شد.
منبع: مهر
کد مطلب: 350561