توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
وزير صنعت، معدن و تجارت:
چهارمحال و بختیاری باید قطب بين‌المللي آب معدني شود
چهارشنبه ۱۵ مرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۵:۰۰
وزيرصنعت، معدن و تجارت آب معدني را يك نقطه قوت براي استان برشمرد و افزود: با توجه به وجود اين ظرفيت در استان بايد در برند سازي آب معدني در استان تلاش كرد و اين استان بايد قطب بين‌المللي آب معدني شود.
به گزارش عرش نیوز به نقل از ایسنا، محمدرضا نعمت زاده در سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختياري افزود: اين استان يك استان كوهستاني است كه ظرفيتي مطلوب براي صنعت دارد بنابراین بايد تلاش كرد صنعت این استان را فعليت بخشيد.

 
وي اظهار كرد: دولت تلاش دارد تا با رونق و توسعه صنعت در سطح كشور ايجاد اشتغال و ثروت كند.

 
نعمت‌زاده با اشاره به هشت طرح مهم فولاد در كشور تصريح كرد: كارخانه فولاد يك ميليوني شهركرد يكي از طرح هاي مهمي است كه بايد هر چه سريعتر تكميل و راه‌اندازي شود.

 
وي به طرح توليد ورق قلع اندود و گالوانيز استان اشاره و خاطرنشان كرد: بايد به اين طرح توجه وي‍ژه شود و براساس ظرفيت اين كارخانه برنامه ريزي صحيح صورت پذيرد.

 
نعمت‌زاده آب معدني را يك نقطه قوت براي استان برشمرد و افزود: با توجه به وجود اين ظرفيت در استان بايد در برند سازي آب معدني در استان تلاش كرد و اين استان بايد به عنوان قطب آب معدني بين المللي شود.

 
وي با اشاره به اهميت ايجاد حمل ونقل ريلي در استان تصريح كرد: اگر راه آهن در استان فعال شود در اين استان تحولي جدي ايجاد مي شود و نقطه اميدي براي گسترش صنعت استان به همراه خواهد داشت.

 
رييس سازمان صنعت، معدن و تجارت چهارمحال و بختياري در اين ديدار با بيان اينكه هزار و250 واحد در استان وجود دارد افزود: تنها 10درصد از اين واحدها فعال است و 25درصد نيمه تعطيل و مابقي كاملا تعطيل هستند.
کد مطلب: 293169