توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
امام جمعه برازجان:
پیام ۹ دی به نسل جوان و نوجوان منتقل شود
سه شنبه ۹ دی ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۲۵
امام جمعه برازجان گفت: حرکت حماسی مردم ولایت‌مدار در ۹ دی سال ۸۸ جلوه‌ای از وفاداری مردم کشورمان به ولایت و ولایت‌مداری بود که باید پیام این روز به جوانان و نوجوانان منتقل شود.
به گزارش عرش نیوز؛حجت‌الاسلام حسن مصلح شامگاه دوشنبه در جمع مردم دشتستان اظهار داشت: حرکت حماسی مردم در 9 دی پیام‌های متعددی داشت که باید این حرکت در جامعه بیشتر تبیین شود.

وی با بیان اینکه رسانه‌های دشمن درفتنه 88 تمام تلاش خود را بکار بستند گفت: رسانه‌های دشمن در فتنه 88 علیه انقلاب اسلامی تمام توان خود را بکار بستند اما مردم در این عرصه جانانه عمل کردند.

امام جمعه برازجان  با بیان اینکه حماسه 9 دی تمام دسیسه‌چینی‌های دشمنان خنثی کرد افزود: حضور هوشمندانه مردم در صحنه، خطری جدی که دشمن طراحی و تدوین کرده بود خنثی کرد.

مصلح بر انتقال پیام 9 دی به نسل‌های آینده را مورد تاکید قرار داد وگفت: فتنه‌گران این فتنه را برای ساقط کردن نظام اسلامی طراحی کرده بود که با یک اشاره رهبر معظم انقلاب اسلامی و حضور جانانه مردم ولایت‌مدار، ماجرا خاتمه یافت.

وی با بیان اینکه حرکت ملت در مسیر ولایت فقیه تمام توطئه‌ها را خنثی می‌کند تصریح کرد: حضور حماسی مردم در 9 دی نشان داد  که در پرتو ولایت‌فقیه و بصیرت می‌تواند آسیب‌ها و چالش‌ها شناسایی و خنثی شود.

منبع:تسنیم

کد مطلب: 348483