توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
استاندار مازندران:
رسانه ملی به کمک توسعه مازندران بیاید
يکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۳ ساعت ۱۲:۴۴
استاندار مازندران با اشاره به وجود نابسامانی‌های متعدد پیش روی توسعه استان، گفت: رسانه ملی به کمک توسعه مازندران بیاید.
به گزارش عرش نیوز؛به نقل از روابط عمومی استانداری مازندران، ربیع فلاح جلودار در دیدار با مدیر جدید شبکه تبرستان، اظهار داشت: مازندران متعلق به همه مردم ایران است و باید جایگاه آن در همه زمینه‌ها ارتقا یابد.

وی افزود: مردم مازندران در همه زمینه‌های اعتقادی، اخلاقی و مذهبی پیشتاز و پیشگام هستند و دفاع مردم این استان از اسلام و انقلاب همیشه بارز و بی نظیر بوده است.

فلاح گفت: برای مردم مازندران باید عاشقانه کار کرد و نگاه مدیریت استان، توسعه همه جانبه مازندران بوده و کار، کار، کار شعار اصلی ما در استان است.

وی تصریح کرد: آن‌قدر مشکلات و نابسامانی در استان وجود دارد که ضرورت دارد همه دلسوزان استان کار و تلاش را برای توسعه استان مبنای فعالیت‌ها و اقدامات خود کنند.

استاندار از مدیرکل صدا و سیمای مازندران خواست تا همان نگاه و رویکردی را که در مراسم معارفه اش بیان کرد، تداوم ببخشد و رسانه ملی به کمک توسعه استان در همه بخش‌ها بیاید.

علی، صادق مقدسی مدیرکل جدید صدا و سیمای مازندران نیز گفت: در خدمت توسعه استان هستیم و برای کمک به رفع مشکلات استان و توسعه همه جانبه استان آماده هستیم.

وی تاکید کرد: مردم از درگیری‌های سیاسی و چالش‌ها خسته شده اند و به هیچ وجه به دنبال غوغاسالاری نیستیم و تلاش می‌کنیم تا زحمات زیادی که در استان برای رفع مشکلات کشیده می‌شود را منعکس کنیم.


منبع:تسنیم
کد مطلب: 359481