توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
فرماندار گچساران:
ارتباط دوسویه خبرنگاران و مدیران منفعت جامعه را به همراه دارد
دوشنبه ۲۶ خرداد ۱۳۹۳ ساعت ۱۱:۵۲
فرماندار گچساران گفت: ارتباط دوسویه خبرنگاران و مدیران منفعت جامعه را به همراه دارد.

به گزارش عرش نیوز،عبدالرحیم رحیمی صداقت و تعهد را عامل اثرگذاری مثبت برنامه‌های رسانه در مردم دانست و اظهار کرد:  از آنجا که برنامه های رسانه ملی مورد توجه مردم است تولید برنامه های مناسب که اخلاق را گسترش می دهند نقش موثری در تعالی و پیشرفت جامعه دارد.

وی با اشاره به اهمیت جایگاه مطبوعات و رسانه‌ها، خبرنگاران را زبان گویای مردم و پل ارتباطی مردم و مسئولین دانست و از خبرنگاران خواست تا با ارائه تحلیل واقعی و رصد حوزه‌های مختلف کمک کار مسئولین در اتخاذ تصمیمات صحیح باشند.

فرماندار گچساران تصریح کرد: انسان در هر شغل و مسئولیتی نیازمند مراقبت از نفس است و کسانی که در رسانه ملی فعالیت می‌‌کنند باید بیشتر تقوای الهی را رعایت کنند چرا که رسانه نقش مهم و تأثیرگذاری در جامعه دارد.

رحیمی ادامه داد: تمامی رسانه‌هابه ویژه مطبوعات در جوامع امروزی چنان با فرهنگ و دیدگاه مردم عجین شده که تأثیرات مستقیم آن بر زندگی مردم برکسی پوشیده نیست و این ناشی از جایگاه ویژه رسانه‌ها و مطبوعات بر همه ابعاد جامعه است.

وی دنیای امروز را دهکده جهانی خواند و گفت: ‌اصطلاح دهکده جهانی برایند ارتباطات بیش از حد وسیع و گسترده میان انسان‌های امروزی است که از مجرا‌های مختلف تأمین می‌گردد.

رحیمی خاطرنشان کرد: رسانه‌ها به عنوان یک بخش عمده تأمین‌کننده و تأثیرگذار بر ارتباطات میان انسان‌ها از جایگاه رفیع برخوردار است.

نماینده عالی دولت در گچساران، در ادامه با تأکید بر نقش روابط عمومی ادارات در برقراری ارتباط مسئولان و خبرنگاران بیان کرد: ارتباط دوسویه مدیران و اصحاب رسانه و پویایی بیشتر موجب توان‌افزایی در تمام زمینه‌ها و در نتیجه منتفع شدن مردم خواهد شد، زیرا خبرنگاران مشکلات مردم را به گوش مدیران می‌رسانند و مسئولان نیز جهت رفع مشکلات تلاش خواهند کرد.

رحیمی  با تأکید بر اینکه خط قرمز فعالت‌های وی ولایت فقیه می‌باشد، افزود: تمام تلاش خود را برای تحقق برنامه‌ها و اهداف دولت تدبیر و امید به کار خواهد گرفت و از رسانه ها نیز انتظار دارد با همراهی در راستای اعتلای شهرستان رسالت خود را انجام دهند.

فرماندار گچساران عنوان کرد: بدون شک اصحاب رسانه با اهمیت اطلاع‌رسانی آشنا بوده و هرچه می‌گذرد نقش و اهمیت جایگاه اطلاع‌رسانی در افکار عمومی بیشتر احساس می‌شود.

وی گفت: تلاش برای ارتقای سطح فرهنگ عمومی مورد نظر مقام معظم رهبری از مهمترین رسالت خبرنگاران است./فارس

کد مطلب: 273486