توصيه مطلب 
۰
 
Share/Save/Bookmark
نماینده مجلس: اقدامات دولت در مهار تورم ستودنی است
شنبه ۲۶ مهر ۱۳۹۳ ساعت ۰۹:۴۹
عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی اقدامات دولت در مهار تورم و حل مشکلات کشور بویژه بخش اقتصاد را ستودنی خواند.
به گزارش عرش نیوز؛'سیدسعید زمانیان دهکردی' افزایش لجام گسیخته تورم طی سالهای گذشته و نبود برنامه ریزی منسجم و مدون را از مشکلات کشور در بخش اقتصادی خواند و گفت: دولت یازدهم در بدو پذیرش مسئولیت، مهار تورم و افزایش رونق اقتصادی را در دستور کار خود قرار داد.

نماینده مردم شهرستان های شهرکرد، بن و سامان در مجلس شورای اسلامی مهار تورم را تابعی از اجرای سیاست های اقتصادی کوتاه مدت و بلند مدت خواند و افزود:دولت یازدهم نیز با عزم جدی برای حل این مشکلات گام برداشت.

زمانیان دهکردی همچنین با تاکید بر لزوم افزایش هماهنگی مجلس شورای اسلامی و دولت در راستای افزایش رونق اقتصادی در کشور، گفت: اگر به عملکرد دولت نیز نقدی وجود دارد باید در کنار بیان دستاوردها گفته شود.

عضو مجمع نمایندگان مردم چهارمحال وبختیاری در مجلس شورای اسلامی همچنین به مدیران دستگاه های اجرایی استان توصیه کرد، با افزایش تعاملات بین بخشی و تعامل با مسئولان وزارتخانه ها، به منظور جذب اعتبارات ملی برای پروژه های دستگاه های اجرایی تحت مدیریت اقدام کنند.

منبع:ایرنا
کد مطلب: 321185